Borovany - Boršov 2:2 (0:0) - za hosty 66´L.Bendík, 82´M.Bendík

26.2.2012

Sestava Boršova:

Krčín- Vinzenc, Dvořák, Trněný, M.Bendík- Chuchel, Bíba, Haňur, Klícha- L.Bendík, Šimeček

Střídal- Ardolf

Zápas v očekávání slunečného odpoledne se nakonec změnil "ve sněhovou bouři". Ta překvapivě více napomohla hostům, kteří po většinu zápasu měli p1220598.jpgméně ze hry a domácí omezovala v přesnějším zakončení. Hosty držel výborně chytající brankář Krčín. Celý zápas byl odehrán ve velmi bojovném duchu, přestože si v nějakých okamžicích zápasu aktéři míč pouze představovali, protože nebyl vůbec vidět :-). Domácí hned od začátku zápasu získali více ze hry, ale jejich šance likvidoval brankář Krčín a dobře hrající Dvořák na stoperu. Na druhé straně zahazují dvě šance i hosté. První poločas nakonec končí bez gólů. Převaha domácích z prvního poločasu se ve druhém poločase opakuje a přichází další šance, ale hosté ze štěstím drží čisté konto. Šance domácích narůstají, ale nepřesné zakončejí otevření skóre odkládají. Hostům dělají problémy kolmice domácích za obranu, které se jim nedaří zachytávat. Problémem může být, že chybí klasický defenzivní záložník, který by těmto rozehrávkám zabránil. Středová hra působí spíše ofenzivněji a se soupeřem, který drží míč a má převahu se toto ztrácí. Domácí se v 52.minutě konečně dostávají do vedení, p1220599.jpgkdyž po kolmici na levé křídlo, utíká domácí hráč po straně a jeho přesnou nahrávku zakončuje volný Havlíček do branky 1:0. Přichází další šance domácích, ale buď je zakončení nepřesné, nebo je chytá Krčín. Na druhé straně proměňuje šanci L.Bendík, ale gól není uznán pro drobný ofsajd. Za chvilku se L.Bendík dočká, když si naběhl za obranu, kde přebírá načasovanou nahrávku a vyrovnává na 1:1. Tento stav netrvá dlouho, domácí zpřesnili hru a opět strhávají vedení na svou stranu 2:1. Přichází další na šance na obou stranách, ale ani jeden tým skóre nemění. Nakonec hosté vyrovnávají, když se na chvilku usadili před domácí brankou. Pohotovou střelu Klíchy za hranicí vápna, domácí brankář pouze vyráží a dobíhající M.Bendík z 10.metrů vyrovnává na 2:2.

Náhledy fotografií ze složky Borovany - Boršov 2:2