Boršov - Horní Planá 0:5

Boršov - Horní Planá 0:5 (0:2) - 22´, 43´,

Sestava Boršova:

Machata- Chuchel, Dvořák, M.Filištein, Fessl- Vincenz (63´P.Filištein), Haňur, Nídl, Brenkus- Šimeček, Klícha

Do zápasu s Horní Planou jsme p1160158.jpgnastupovali s řadou omluvenek a tak se sestava skládala cestou k zápasu. Soupeř hned od začátku zápasu potvrzoval roli favorita a ukazoval, proč hraje vyšší soutež než my. Byli aktivnější, jejich přesnější hra byla znatelná a brankář Machata měl co dělat, aby zabránil brzkému gólu ve vlastní bráně. Vedoucí gól padl po trestném kopu, když domácí obrana p1160161.jpgnereflektovala na odražený míč. V prvním poločase jsme ještě drželi ze soupeřem krok, ale na začátku druhé půle, hosté dvěma rychlými góly zvýšili na 0:4 a bylo po zápase. Ve zbytku zápasu nebylo o co hrát a hosté si v poklidu s naší nepřesnou hrou zápas pohlídali. A když domácí neproměnili ani ty nejvyloženější šance /Luboš Brenkus, Radek Klícha, Honza Šimeček/, tak rozhodčí ukončil zápas za jednoznačného stavu 0:5. Kaňkou zápasu bylo zranění dvou hráčů, po každé na jedné straně /tržná rána na hlavě- Roman Nídl/.

Náhledy fotografií ze složky Boršov - H.Planá 0:5