Boršov - K.Újezd B- 2:0 (1:0)- 32´,76´L.Bendík

Sestavy:

Boršov: Machata- Macho, Haňur, Dvořák, Fessl- M.Bendík, Nídl, Chuchel, Hodina- Klícha (67´Macek), L.Bendík

Obrazek

K.Újezd B: Atexinger - Klivanda, Fousek (46´Hlach), Šimek, Babka - Matoušek, Kneifl , Pouzar, Petrou - Povišer, Buczek

První utkání sezóny začalo ve svižném tempu a hned ve druhé minutě se do šance dostávali domácí. Po přiťuknutí Klíchy se ke střele z dvaceti metrů dostal L.Bendík. Do šance se dostali brzo i hosté. ObrazekSvůj první roh zakončoval hlavou vedle Povišer. V 15.minutě se do 100% šance dostával domácí L.Bendík, když po výborné přihrávce od Haňura běžel sám na brankáře. Ale brankář Atexinger výborně vyběhl a střelu dokázal chytit. Hosté v tuto dobu lépe drželi míč a měli více ze hry. Ale domácí obrana pracovala spolehlivě a do šancí hosty nepoštěla. A ve 22.minutě přišla perfektní domácí akce. Míč nejprve rozehrál Haňur na Klíchu, který roztáhl hru vlevo na L.Bendíka a ten centrem našel ve vápně M.Bendíka, který připravil míč na střelu Nídlovi a ten z 18metrů střílí vedle. Za chvilku ohrozil vlastní domácí branku Haňur, když odvracel trestný kop Fouska a míč skončil na břevně. Ve 32.minutě Klícha připravil šanci pro L.Bendíka a ten vedle brankáře otevřel skóre 1:0. Ve 35.minutě zahrozili hosté. Po trestném kopu Fouska orazítkoval břevno Petrou. Na druhé straně ve 38.minutě střílí do gólmana L.Bendík. Před odchodem do šatem zahrozil opět L.Bendík, když potáhl míč a jeho střelu vyráží dobře chytající Atexinger ke Klíchovi, který to zkouší z úhlu, ale hostující brankář chytá.

ObrazekDruhý poločas začal územní převahou hostů. Nebezpečnou střelu Kneifla v 51.minutě z dvaadvaceti metrů vyráží výborně brankář Machata. Hosté hrozí po rohových kopech. Neprve hlavičkuje vedle Kneifl a za chvilku na poslední chvíli odvrací domácí Dvořák. Nepříjemný okamžik si odnese se zápasu hostující útočník Povišer, pro kterého přijela sanitka, když po nezaviněném střetu odstupuje ze hry (lehký otřes mozku- přejeme rychlý návrat na hřiště). V 73.minutě jde sám na bránu domácí L.Bedník, ale pojistku v podobě druhého gólu nepřidává! Domácí využívají otevřené hostující obrany k nebezpečným brejkům. A za chvilku se vše povedlo. ObrazekPo rohu hostů vyhrává důležitý souboj ve vzduchu Dvořák, posouvá na Nídla, ten nahrává L.Bendíkovi a ten svým druhým gólem zvyšuje na 2:0. Za dvě minuty mohlo být skóre vyšší. Hosté nuceni otevřít hru, chybují. A přečíslení trojice L.Bendík, Chuchel, M.Bendík, končí dobrým zákrokem Atexingera při střele Chuchela. Odražený míč posílá nepřesně vedle M.Bendík. Poslední  šanci zápasu má domácí Hodina, když po nahrávce L.Bendíka střílí přesně a tvrdě, ale hostující brankář potvrdil výborný výkon a střelu chytá.

Hodnocení výkonů: 10 - mimořádně vynikající, 9 - excelentní, 8 - výborný, 7 - velmi dobrý, 6 - dobrý, 5 - průměrný, 4 - podprůměrný, 3 - slabý, 2 - mizerný, 1 - katastrofální