Boršov - Lokomotiva B 5:0

Boršov - Lokomotiva B 5:0 (1:0) - 40' Šimeček, 57', 85', 89' Muller, 75' F. Pokorný

Sestava Boršova: Fabián - Lísal (73' Fessl), Filištein, Kofroň, Komrska - J. Češka, Gruber, P. Češka, Soukup (38' F. Pokorný) - Muller, Šimeček (85' Machata)

Zápas byl od začátku vyrovnaný i když Boršov si vytvářel větší gólové šance, které ale nedokázal proměnit. Ke konci prvního poločasu to zkusil z poza velkého vápna Komrska. Brankář hostů míč neudržel a Šimeček pohotově míč dorazil za bezmocného brankaře. Po patnácti minutách druhého poločasu chybovala obrana hostů. Míč si přihrávali mezi Mullerem hráč hostů a brankář. Nakonec ale brankář přihrál špatně, hráč hostů nedokázal zpracovat míč, který se odrazil k Mullerovi a ten pohotové přehodil vyběhnutého brankaře. S postupem času hostům docházely síly a Boršov si vytvářel čím dál větší tlak, který vyústil ke třem brankám v závěru zápasu. Zápas tak skončil 5:0.

Náhledy fotografií ze složky Boršov - Loko B 5:0