Boršov - N. Hrady 1:1 (0:0) - 71' Šefčík - 66'

ŽK 1:1 (L. Soukup)

Sestava Boršova:

Fabián - Lísal, Filištein, Kofroň, Komrska - Muller, Fessl, Šefčík, L. Soukup - Pícha (72' Anderle), F. Pokorný

Do druhého zápasu jarní části sezóny nastoupil Boršov poměrně oslaben. Trenér tak musel zamíchat sestavou. Na pozici předstopera se postavil po několika zápasech tradičně Kofroň. Netradičně se oproti tomu přesunul z kraje obrany na střed zálohy Fessl, který měl nahradit zraněného Grubera a kraj obrany doplnil Komrska, který se vrátil po zranění, které si přivodil na podzim. Hostům se dařilo hned od začátku zápasu více držet balón a vytvořili si tak optickou převahu. Tu se jim ale nijak nedařilo zužitkovat. Jejich útočné akce často končili ještě daleko před vápnem. Boršov sice tolik nedržel míč, ale i přes to si vytvářel větší šance. Do první velké šance se dostal F. Pokorný v 17', který zachytil přihrávku za obranu a z rohu malého vápna poslal přízemní střelu kolem brankaře. Jeho střela ovšem skončila pouze na tyči a odražený míč přistál ležícímu brankaři do rukou. O pár minut později se po obdobné akci, tentokrát zprava dostal k zakončení Pícha. Jeho střela sice prošla přes chumel bránících hráčů, ale brankař stihl včas zareagovat a míč směřující mezi jeho nohy chytil koleny. Ve 31' si N. Hrady vytvořili první velkou šanci, a také jedinou během prvního poločasu. Na levé straně hřiště se prosmýkl hráč hostů a z úhlu postupoval na Fabiána. Ten zvolil střelu na zadní tyč, ale Fabián byl v čas na zemi a míč vyrazil na roh. Hosté se poté snažili více nakopávat balóny přes obranu. Kratší balóny se ale dařilo obraně Boršova sbírat, a delší balóny sbíral pozorný Fabián.

Druhý poločas pokračoval v podobném stylu jako skončil první, ale tentokrát se hrálo dlouhou dobu, bez výraznějších šancí. V 62' se dostal jako první do šance Boršov. Pícha dostal za obranu milimetrově přesnou přihrávku a běžel sám na brankaře hostů. Ten ale výborným zákrokem Píchu vychytal. Krátce na to chybovala obrana Boršova. V 66' se špatně domluvil Fabián s krajním obráncem, který mu poslal hlavou malou domu. Ta ovšem prolétla kolem vyběhnutého brankaře a míč uklidil do prázdné branky hráč hostů 0:1. Vedení hostům ale nevydrželo dlouho. O 5 minut později byl před vápnem faulován Šefčík. Ten se také postavil k trestnému kopu. Jeho přízemní střela kolem zdi do prostřed branky překvapila golmana hostů, který čekal střelu přes zeď a bylo srovnáno 1:1. V závěru mohl Boršov strhnout vedení na svou stranu, a to když L. Soukup nacentroval míč na hranici velkého vápna, kde stál osamocený Fessl. Ten z první ale pálil těsně vedle růžku branky hostů. Zápas tak skončil remízou 1:1.