Boršov - N.Hodějovice 1:2 (0:1) - 77´Kubů - 4´Fodora, 88´Lojka

Sestavy:

Boršov: Machata- Macho, Dvořák (51´Kofroň), Fessl, Chuchel- Haňur- Soukup, Nídl, Brenkus- Novák (73´Kubů), Klícha (51´L.Bendík)

N.Hodějovice: Farka- Němeček, Straka, Bezděka, Rudolf- Kolář, Rajtr, Janovský, Fodora- Dvořák- Lojka

střídal: Jirotka

Zápas začal ve svižném tempu a hned ve druhé minutě byl nucen 2011-04-16_305.jpgzastavit domácí Dvořák nedovoleně unikajícího Lojku, po kterém byl ohodnocen žlutým lupenem. V 4.minutě si domácí obrana špatně pokryla centr z pravé strany hostů a špatně hlídaný Fodora hlavou do protisměru brankáře Machaty otevřel skóre 0:1. V 7. minutě se žlutilo i na druhé straně, když si na hračičku v domácím dresu Soukupa vyšlápl Rudolf. Ve 11.minutě se dostávají do šance hosté, ale slabou střelu Rajtra Machata chytá. Domácí po uvodním převaze hostů, hru vyrovnávají a ve 14.minutě se dostávají do první šance. Centr z pravé strany posouvá do strany na Brenkuse Haňur, ale ten z úhlu v šanci neprostřelil hradbu hostujích hráčů a ty odráží na roh. V 17.minutě se zbavuje šikovně dvou hráčů hostů Novák, ale hostující 2011-04-16_315.jpgkapitán byl proti a rozvíjející šanci domácích zastavuje. Ve 27.minutě se do veliké šance po rozehrávce od Haňura dostává Klícha, ale ve 100% šanci nestíhá včas vhodně zakončit. Okamžitě na druhé straně kontrolují hosté, když Lojka využívá okénko v domácí obraně a řítí se sám na brankáře Machatu, který výborně šanci kryje. Pět minut před koncem poločasu může vyrovnat Haňur, když se po nahrávce od Nídla dostává před brankáře Farka, ale ten včasným vyběhnutím šanci minimalizuje a vykopává.

Těsně po přestávce došlo k avizovanému střídaní v domácím útoku a nucenému v domácí obraně. V 55.minutě se do další šance domácích dostává po uličce od Nídla L.Bendík, ale ani on ve své šanci neprotrhl domácí střeleckou smůlu. V 57.minutě chybuje domácí brankář Machata, když přihrává přes soupeře složitě vysokým obloučkem na Haňura. Ten situaci řeší složitě a fauluje rozběhlého Janovského ze strany hranice vápna. V 64.minutě o sobě dali vědět zase hosté. Lojka si poradil s Fesslem a vracejícím se Novákem, ale Machata střelu chytá. Za tři minuty se do jasné gólovky dostávají hosté, ale Dvořák na malém vápně špatně trefuje míč a ten jde vedle branky. Domácí zvyšují tempo, předhánějí se v obětavosti a získávají převahu. Přitlačili soupeře na vlastní polovinu a 2011-04-16_389.jpgodměnou se jim dostalo po vyrovnávacím gólu premianta z dorostu Kubů. Ten využil tlaku a presinku spoluhráčů a vyrovnává na 1:1. V 80.minutě hostující Dvořák střílí, ale tečovanou střelu chytá Machata. Hra je překvapivě otevřená, domácí stále útočí vší silou a málem se jim dostalo odměny. V 83.minutě Kubů lehce prodlužuje na L.Bendíka, který obchází stopera Straku a dostává se sám před brankáře, ale ke vší smůle trefuje vybíhajícího brankáře hostů. Trest za příliš otevřenou hru zasadili hosté domácím v 88.minutě, když hosté využili rychlý přechod do útoku, který domácí včas nepokryli a Lojka zkušeně obstřelil  vybíhajícího Machatu 1:2.

Pohledný a bojovný zápas vyhrávají šťastnější hosté.

Hodnocení výkonů: 10 - mimořádně vynikající, 9 - excelentní, 8 - výborný, 7 - velmi dobrý, 6 - dobrý, 5 - průměrný, 4 - podprůměrný, 3 - slabý, 2 - mizerný, 1 - katastrofální