Boršov - N.Hodějovice 7:3

Boršov - N.Hodějovice- 7:3 (2:2)- 45´, 58´, 76´Haňur, 21´, 64´Pokorný, 67´Šimeček, 78´L.Bendík - 7´Carda, 37´Lojka, 63´Chmeňa

Sestavy:

Boršov: Machata- Fessl, Pokorný, Švejda, M.Bendík- Nídl, Chuchel, Haňur, Vinzenc (88´Soukup)- Šimeček, L.Bendík

N.Hodějovice: Graman- Němeček (62´Jáchym), Straka, Bezděka, Rudolf - Kolář, Chmeňa, Janovský, Fodora (78´Jirotka)- Lojka, Carda (87´Musil)

Zápas za stálého deště začal hodně rychle. Neprve to zkoušel domácí p1200886.jpgŠimeček, ale míč si nenašel místo v hostující  brance. Hosté z Hodějovic se ve 3.minutě po chybičce domácího brankáře málem dostali do vedení. Co se jim nepovedlo před chvilkou, vzalo za své v 7.minutě, poměrně nedůležitý centr z pravé strany, mířící na hranici vápna vypadal nevinně. Opak byl ale pravdou a tak volný Carda měl možnost zakončit z první hlavou. K překvapení všech, končí míč šťastně v domácí brance, když přeletěl domácího brankáře, stojícího jen těsně před brankovou čarou. Domácím se povedlo vyrovnat po rohu Nídla, který dotlačil za branku Gramana Pokorný 1:1. V prvním poločase byli nebezpečnější o trochu více hosté. Ve 30.minutě zastavuje dvojice p1200913.jpgFessl, Pokorný v šanci Cardu, který využívá chyby v rozehrávce domácích. Další chyba domácích byla již potrestána. Carda hezkou patičkou vyzývá do samostatného úniku na hranici ofsajdu Lojku a ten si hokejovým způsobem poradil i s Machatou a dostává hosty do vedení 1:2. Vyrovnání se dočkali domácí v poslední minutě poločasu. Po standardní situaci Nídla, si nikým nehlídaný Haňur naskakuje na zadní tyči na vysoký míč a ukázkovou hlavičkou do šibenice nedává hostujícímu brankáři šanci 2:2.

Druhý poločas misku vah převážil na stranu Boršova Haňur, když dostal v 58.minutě prvně domácí do vedení 3:2. Vedení domácích, ale netrvalo dlouho. Za 5.minut bylo opět vyrovnáno, když p1200898.jpgse míč z levé strany dostal na vzdálenější tyči k volnému Chmeňovi a ten nedal Machatovi šanci 3:3. Po rozehrání získali okamžitě možnost rozehrát domácí rohový kop, na který vyskočil nejvýše Pokorný a hezkou hlavičkou dostává domácí opět do vedení 4:3. A v 67.minutě zabrzdil veškeré snahy hostů skvělou střelou Šimeček, když se opřel za vápnem do míče a nechytatelnou střelou do šibenice zvyšuje na 5:3. Do tohoto gólu ještě hosté hodně kousali, ale tento krásný gól vzal evidentně hostům vítr z plachet. Další gól přidává v 76.minutě domácí Haňur 6:3. Skóre zápasu uzavírá za dvě minuty L.Bendík 7:3. Před domácí brankou ještě zahrozil Lojka, ale jeho střela končí v náruči brankáře Machaty. Před hostující brankou se v šanci objevují ještě Haňur, ŠImeček a L.Bendík. Nakonec zůstává skóre nezměněno.

Výsledek zápasu se ukazuje jako jasný, ale hosté nehráli špatně a byli velmi zdatným soupeřem. My jsme dnes byli velmi silný při standardních situací, na které hosté nenašli recept.

Náhledy fotografií ze složky Boršov - N.Hodějovice 7:3