Boršov - SKP dor. 3:3

Boršov - SKP dor. 3:3 (1:1) - Muller, Pícha, Šefčík

Sestava Boršova: Machata - Fessl, Filištein, P. Češka, Šimeček - Anderle, Šefčík, Gruber, Macík - Muller, F. Pokorný

Střídal: Lísal, J. Češka, Friedl, Papoušek, Pícha

Českobudějovičtí mladíci odehráli zajímavé utkání, i když znovu s remízovým koncem. Ale tentokrát se prosadili i střelecky. Už po šesti minutách napřáhl z dálky Kočer a jeho střela zamířila pod víko boršovské branky. Zkušenější plejeři ovšem nemínili boj vzdát a Müller srovnal na 1:1. Díky oboustranně aktivní hře se rodily i další příležitosti a soupeři přidali po jednom gólu. Pět minut po přestávce to bylo opět SKP Tomkem, po hodině dotáhl za okresního lídra Pícha.

Vše gradovalo v samotném závěru střetnutí. Sedm minut před jeho koncem se krásně trefil z trestného kopu Šefčík a Boršovští sahali po všech bodech. Jenže jejich euforii brzy vystřídalo zklamání. Už se viděli v kabinách, kde mohli rozebírat úspěšný zápas, ale ke své škodě zapomněli na starou pravdu, že fotbal se hraje až do doby, kdy rozhodčí odpíská konec. A následoval trest. Hned po rozehrání neuhlídali budějovického Čiperu, který stanovil skóre na konečných 3:3.

Zdroj: jihoceskyfotbal.cz