Boršov - Borovany B- 4:1 (1:0)- 49´, 64´(pen.) Nídl, 38´(pen.) Hlaváček, 52´L.Bendík- 90´(pen.)

Sestava Boršov:

Bublík- Dvořák, L.Bendík, Hlaváček, Chuchel, Fessl (76´Macho)- M.Bendík, Nídl, Váša, Haňur (74´Makovec)- Šimeček

Zápas začal v ospalejším tempu, kdy se vzájemně oba celky oťukávali. Hra byla oboustranně neurovnaná. ObrazekDo první šance se dostával po standardní situaci domácí Haňur, který ve 14.minutě ne zcela ideálně trefil míč na zadní tyči. Po další standardní situaci, vracel míč před branku opět Haňur, ale těsně před Chuchlem zachráňoval hostující brankář. Na druhé straně to zkoušel z dálky Kubíček, ale na Bublíka nevyzrál. Nebezpečný byl i roh Váši ve 34.minutě, ze kterým měl velké problémy hostující brankář, kterého již samotný roh málem zaskočil. Domácí potom získali na chvilku více ze hry, natlačili se na delší dobu na polovinu Borovan. Ve 35.minutě se řítil sám na branku s velkým náskokem domácí Váša, ještě připravil míč před prázdnou branku L.Bendíkovi, který pohodlně uklidil míč do branky. K překvapení domácích, ale nebyl Obrazekgól uznán pro ofsajd. A ve 38. minutě byl po jednom ze soubojů ve vápně faulován domácí Nídl a nařízenou penaltu proměnil Hlaváček 1:0. V poslední minutě poločasu mohlo být vyrovnáno. Nejprve nepokryli domácí hosty po centru na zadní tyči. Za chvilku na rohový kop nedosáhl Bublík, ale překvapený hostující hráč byl v rozhodující moment šancí zaskočen.

Do druhého poločasu domácí zamýchali sestavou a jako by to hned přineslo efekt. Ve 49.minutě se z úhlu probil vápnem Nídl a po jeho střele překvapil hostujícího brankáře, který naopak celý Boršov 2:0. Za tři minuty se za obranu hostů dostal L.Bendík, na brankové čáře si poradil s obráncem, Obrazekpotom stáhnul klapky a prostřelil vše 3:0. Domácí získali převahu a dále se tlačili do vápna. Jenže na druhé straně orazítkovali tyč hosté po trestném kopu. Potom včas vyrážel nepříjemný roh domácí brankář. Na druhé straně ve vápně pozlobil hosty L.Bendík, vše utnul až nekompromisní faul hostů. Na penaltu šel nyní Nídl a s přehledem zvyšoval již na 4:0. V poslední minutě ještě hosté z penalty snížili na 4:1, když potrestali faul Hlaváčka na Kubíčka.

Hodnocení výkonů: 10- nejlepší, 1- nejhorší  (hodnotil-Zavoral, Švejda, Filištein):