Boršov- K.Újezd B 5:0 (1:0)- 30´Haňur, 56´Chuchel, 59´L.Bendík, 79´Brenkus, 82´Šimeček

Sestava:

Boršov: Krčín- Macho, Kučera (74´Brenkus), Váša, Chuchel, M.Bendík- Šimeček, Nídl (89´Buczek), Haňur, Fessl (77´Makovec)- L.Bendík

Zápas odstartovala šance domácích, ale L.Bendík se ve 3.minutě nedostal k zakončení včas. ObrazekDomácí více drželi míč a měli územní převahu. Za chvilku musel zasahovat hostující brankář Pražák po centru domácího Váši. V 15.minutě před domácí brankou zastavoval šanci hostů Chuchel. Potom se prvně zastřeloval domácí Haňur. Ve 30.minutě si ale našel pozici ve vápně hostů, naběhl si na centr Váši a na zadní tyč otevřel skóre 1:0. Za dvě minuty opět Haňur mohl zvyšovat, ale jeho hlavičku zastavila tyč i ofsajdové postavení. Domácí vedení uklidnilo a hosté postupně vyrovnali hru, ale v útoku se jim přes domácí obranu nedařilo prosadit.

V 53.minutě to zkoušeli z dálky hosté, ale střela nakonec branku domácích neohrozila.ObrazekV 56.minutě se do velké šance dostával domácí Váša, ale hostující brankář Pražák ji ve spolupráci s Šimkem na chvilku vyřešil. Vyražený míč vrátil před branku Váša, kde využil nedorozumění v hostující obraně Chuchel a zvyšoval na 2:0. Za tři minuty L.Bendík přidal do prázdné branky třetí gól domácích, když využil přesné nahrávky od Haňura. Před domácí brankou zahrozili hosté v 63.minutě, ale přesně zakončit se jim nepovedlo. Další šanci neproměnili hosté v 67.minutě. Za dvě minuty se do další šance dostávali hosté, ale samostatný únik vychytal domácí Krčín.ObrazekV 79.minutě si našel místo ve vápně hostů Brenkus a zvyšoval již na 4:0. Hosté se nedočkali gólu ani v 81.minutě, když tvrdou střelu v poslední chvíli zablokoval Macho. Konečnou podobu výsledku dal Šimeček, když využil nedorozumění hostů a podél vybíhajícího brankáře uzavřel skóre na 5:0

Náhledy fotografií ze složky Boršov - Kamenný Újezd B 5:0