Boršov B - Č.Dub B 5:3

Boršov B - Č.Dub B 5:3 (2:2) - 13',40',55' - 19' Langer, 27' 60' F. Pokorný, 68' Filištein, 73' Fessl

Sestava Boršova: Machata - J.Soukup, V. Pokorný, Křemen, Friedl - Švejda, Fessl, Hejna, Ovčáček - Langer, F. Pokorný

Střídali: Litvan, Vacek, Filištein, Kofroň

První ze dvou přátelských utkání, které si zařídilo béčko pro prodloužení sezóny se neslo v přátelském duchu. Boršov měl ze začátku několik gólovek ale F.Pokorný, Vacek a ani Langer nemířili přesně. Pak zahrozili hosté po samostatném úniku, ale Machata vytáhl parádní zákrok a střelu k tyči špičkou kopačky vyrazil. Jako první se přeci jen radovali hosté, když po úniku po pravé straně našel zpětnou přihrávkou osamoceného spoluhráče, který uklidil míč do prázdné brány a otevřel tak skóre. Vedení hostů dlouho nevydrželo protože Langer dokázal snížit. Ve 27' Fessl zatáhl míč po pravé straně a milimetrovou přihrávkou našel ve vápně F. Pokorného, který vstřelil gol a bylo to 2:1. Pár minut poté zahrávali domácí trestný kop, který rozehrál Křemen na úplně volného Fessla. Ten se s míčem okamžitě otočil a pálil na bránu. Jeho střela skončila ale těsně vedle pravé tyče. V závěru se podařilo Č.Dubu vyrovnat, a to nechytatelnou střelou z pětadvaceti metrů.

Ve druhém poločase chtěl Boršov co nejrychleji strhnou vedení na svou stranu, ale to se mu nedařilo, a to opět díky řadě nepřesných zakončení. A tak jako v prvním poločase se opět první prosadili hosté. Po rohovém kopu, uklidil míč hlavou do brány hráč hostů a bylo to 2:3. Vedení ale opět Č.Dubu dlouho nevydrželo. Po faulu Filišteina ve vápně byla odpískána penalta, kterou F. Pokorný s přehledem proměnil. O necelých 10 minut později se dostal do úniku Filištein a své sólo střelou na bližší tyč vrátil vedení Boršovu. Netrvalo dlouho a Boršov přidal další gól. Po střele z úhlu brankař hostů vyrazil míč jen na roh malého vápna kam se nejrychleji dostal Fessl. Ten zachoval při zakončení chladnou hlavu, naznačil střelu a položil si dobíhajícího golmana a poté do prázdné branky přidal gól na 5:3.