Boršov B - Č.Dub B 6:0

Boršov B - Č.Dub B 6:0 (3:0) - 5', 51' Gruber, 10' Šimeček, 40' Langer, 67' Machata, 80' Bíba

Sestava Boršova: Bláha - Kofroň (81' Staněk), Kuchař, Švejda, Šafařík - Šimeček (72' Uhlíř), Bíba, Gruber, Fessl (76' Lysina) - Machata, Langer (80' Korejčík)

Boršov hned od začátku držel balón na kopačkách a Č.Dub se nemohl pořádně dostat do 2015-09-06_15.27.18.jpghry. Výsledkem byly dva rychlé góly Grubera a Šimečka. Za stavu 2:0 Boršov trochu zvolnil, ale stále si dokázal vytvořit řadu šancí. Často to zkoušel Bíba a jedna jeho střela skončila břevně. O chvilku později brankář hostů neudržel míč, nejrychleji se k němu dostal Fessl a okamžitě loboval brankaře, míč ale opět skončil na břevně. Pak se konečně dostali z ojedinělé2015-09-06_15.53.32_2.jpg akce do šance i hosté. Po standardní situaci domácích zahrozili hosté rychlým přechodem se dostali až hranici vápna a křižná střela skončila na tyči. Následnou dorážku do prázdné brány pak dokázala zblokovat obrana Boršova. Ke konci poločasu Kofroň popotáhl míč až k vápnu, po vniknutí do vápna hledá na malém vápně Langera, který si věděl rady 3:0.

Ve druhém poločase přidal Boršov rychle další gól, a to když si Gruber narazil před vápnem a vyslal přízemní střelu k tyči 4:0. Pak zahr2015-09-06_15.41.04.jpgozili hosté z rohu. Odražený míč na vápně zachytil jeden z hráčů a jeho střela skončila na břevně. Gól na 5:0 přidal kolem 70.minuty Machata, kterého našel pěknou přihrávkou mezi beky Gruber a ten prostřelil brankáře hostů mezi nohama. V závěru pak Bíba navýšil vedení na 6:0, když prošel sám kolem několika hráčů a z malého vápna nechytatelnou střelou pod břevno ustanovil konečný výsledek 6:0.

Náhledy fotografií ze složky Boršov B - Černý Dub B 6:0