Boršov B - Kamenná 2:3

Boršov B - Kamenná 2:3 (1:2) - 26' Hejna, 80' Matoušek (p.) - 20', 41', 72'

Sestava Borošova:

Severa - Petřík, Matoušek, Kofroň, Szendrei - Bíba, Fessl, Hejna, Ovčáček - Horák, Cícha

Hra začala v rozvážném tempu. Nikdo se nikam nehrnul a k vidění nebylo moc šancí. K ojedinělému úniku se se dostal Horák v 5‘ po chybě obrany hostů a řítil se sám na brankaře, jeho zakončení ale postrádalo přesnost. Hosté zkusili pár střely z dálky, ale také postrádali gólové parametry, nebo jejich střely byly zblokovány.  Ve 20‘ byl faulován hráč hostů kousek před vápnem. Z následného trestného kopu hosté otevřeli skóre, když míč prošel skrz postavenou zeď a míč doputovat k zadní tyči. Kamenná ale vedení dlouho neudržela. Ve 26‘ vybojoval míč Hejna u brankové čáry a poslal centr do vápna, který sebral golman. Míč však neudržel a k překvapení všech skončil v brance. O pár minut později se k zakončení dostal Fessl, ale jeho střela postrádala přesnost.  Hosté ale do přestávky přeci jen vrátiti vedení na svou stranu, když ve 40‘ sebral míč domácí golman, jemuž míč také vypadl z ruky rovnou před útočníka, který pohotové uklidil míč do brány.

Druhý poločas začal, tak jak skončil. Hra plná nepřesností a nakopávaných balonů. Kamenná navýšila vedení  v 72‘ po akci u pravé strany hřiště. K centru se dostal hráč hostů a navýšil vedení na 1:3. Boršov se ale nevzdával a snažil se dál útočit. Výsledkem byl průnik Bíby do vápna, ale těsně před zakončením byl faulován a následoval pokutový kop. K tomu se v 80‘ postavil Matoušek a zkušeně ho proměnil střelou k tyči 2:3. Brankář sice vystihl směr, ale střelu nedokázal chytit. Běžela 90‘ a zdálo se, že výsledek se již nezmění. Navíc byl odpískán faul na rohu velkého vápna proti Boršovu.  Hosté ale nezvládli rozehrávku a najednou se valil útok Boršova do otevřené obrany hostů. Hejna posunul míč na Bíbu a ten se dostal individuální hrou až na roh malého vápna a vyslal parádní střelu na zadní tyč. Míč bohužel skončil pouze na tyči a odrazil se k nabíhajícímu Ovčáčkovi, který z první střílel na bránu znova, ale brankář se stihl přemístit a vyrazil střelu na roh. Z následného rohu Boršov již nezahrozil, ačkoli na něj naběhli všichni hráči včetně golmana, a tak zápas skončil 2:3.