Boršov B - Ledenice B 0:5

Boršov - Ledenice B 0:5 (0:3) - 29' 33' 37' 70'(P) 83'

Sestava Boršov:

Machata- Šafařík (81´Petřík), Švejda, Litvan (46´XXX), Honiss- XXX (26´Lipš), Macík, F.Pokorný, Ovčáček (58´ XXX) - XXX (65´Kaisler), Kofroň

První zápas béčku Boršova moc nevyšel, ačkoli předváděná hra neodpovídá výsledku. Boršov byl od začátku aktivnější a Ledenice se jen těžko dostávali k brance Boršova, a ten mohl jít ve 20' do vedení, ale trestný kop skončil na tyči. Pak se dostali do šancí i Ledenice a během několika málo minut dali 3 góly. Boršov byl především v prvním poločasu lepším týmem, ale nepodařilo se mu vstřelit žádný gól. Ve druhém poločase si hosté výsledek již v klidu pohlídali. V 70' se hosté trefili z pokutového kopu a ke konci navýšili vedení na 5:0 nechytatelnou střelou k tyči z poza vápna.