Č. Dub B - Boršov B 1:2

Č. Dub B - Boršov B 1:2 (0:2) 13' Švejda (Kofroň), 17' Ovčáček (Pen.)

Sestava Boršova:

Fabián - Lísal, Křemen, Zevl, Šafařík - Švejda, Matoušek (40' Litvan), Bíba, Friedl (80' Lysina) - Ovčáček, Kofroň ( 70' V. Pokorný)

Boršov získal ze začátku zápasu převahu a tu zužitkoval dvěma rychlými goly. Nejprve se trefil Švejda hlavou po rohovém kopu a o pár minut později Boršov zahrával pokutový kop za faul ve vápně. K ní se postavil Ovčáček a s přehledem ji proměnil. Zbytek poločasu již byl vyrovnaný a bez dalších vyložených šancí.

Druhý poločas si ovšem vytvořili převahu domácí. Tu dokázali zužitkovat dvěma goly. První byl ovšem z ofsajdu, a tak nebyl uznán. O pár minut později se ale domácí již mohli radovat, když v 71' snížili na 1:2. Další branku ovšem nepřidali a tak si Boršov odvezl všechny body.

Pepova penalta na 0:2