Č.Dub- Boršov- 2:4 (2:1)- 13´Hüttner ,31´Hes - 48´, 80´Haňur, 19´Brenkus, 76´L.Bendík

Boršov: Machata (46´Horalík)- Macho, Váša, Dvořák, Vosáhlo- Chuchel, Haňur, M.Bendík (46´Nejedlý), Brenkus- Šimeček, L.Bendík (89´Makovec)

Hosté měli po většinu zápasu územní převahu, ale na úzkém hřišti jim kombinace dělala problémy.

Domácí se dostali do vedení šťastným gólem Hüttnera ve 13. minutě, kdy si vybral slabší chvilku hostující brankář. Boršov po gólu přidal na obrátkách a po zásluze v 19. minutě Brenkusem po centru Šimečka vyrovnali na 1:1. K další změně skóre došlo těsně po půlhodině hry, kdy hostující Vosáhlo fauloval domácího útočníka. Penaltu Hes proměnil a domácí opět vedli 2:1. Těsně před koncem poločasu mohli domácí po chybě svůj náskok zvýšit, ale zakončení bylo nepřesné.

Těsně po začátku druhé půle vyrovnal hlavou pěkně Haňur, kdy proměnil perfektní centr Váši. Další šanci připravil Chuchel Haňurovi, ale střela z hranice vápna gólem neskončila. Potom se hosté hodně zastřelovali. Rozuzlení přinesla 76. minuta, kdy se odraženého míče zmocnil za hranicí vápna L.Bendík a při nájezdu šikovně přehodil domácího brankáře 2:3. Po tomto gólu přicházeli další šance Boršova, hned v 80. minutě se prosadil Haňur, kdy po souboji v malém vápně prokázal zkušenost 2:4.

V neurovnaném zápase si nakonec po zásluze odvážejí všechny body hosté.