D.Voda B - Boršov 3:1 (1:0) Kasper, Marek, Hoffmann- Chuchel

Sestava Boršov:

První poločas: Machata- Macho, Haňur, Nejedlý, Chuchel- Šimeček, Nídl, Soukup, Fessl- Klícha, L.Bendík

Obrazek

Druhý poločas: Machata- Macho, Haňur, Chuchel, Fessl- Soukup (58´M.Bendík), Nídl, Šimeček (71´Peťa)- L.Bendík- Nejedlý, Klícha

Hosté se v letošní sezóně trápí ze složením sestavy. A tak se i nyní čekalo, jaké složení sestavy bude mít tento zápas na Dobré Vodě. Stop na dnešní zápas vystavila nemoc ObrazekHodinovi a rodinné důvody Dvořákovi. Zrovna hráčům, kteří se od začátku sezóny představují ve velmi dobrém světle. V sestavě byli nuceni se objevit hráči se zdravotními problémy (Nídl, Šimeček a později i M.Bendík). Dále se po delší době v sestavě objevil Nejedlý a opětovně nalezený Soukup :-). Hned od začátku zápasu získal domácí celek územní převahu. Přehrával hosty hlavně v záložní řadě, u kterých byla znát nesehranost. První šance domácích přišla v 5.minutě, když se po centru z pravé strany dostal k zakončení domácí hráč, ale obrana hostů střelu zblokovala na roh. Za chvilku to zkouší domácí střelou z dvaceti metrů, ale ani tato střela netrefuje branku. Ve 17.minutě musí zasahovat hostující brankář Machata, když vyběhnutím zabraňuje se rozvíjející šanci domácích. Po půlhodině hry se do šance dostávají také hosté. Po postupném přenesení těžistě hry z pravé strany se míč dostává k volnému Fesslovi na levé straně. Ten postupuje do vápna a vyhrává souboj na hranici malého vápna, kde šanci chybí přesnější zakončení! Do šance se Obrazekdostává i hostující L.Bendík, ale bez efektu. Do další šance dostává i hostující Nejedlý, když nasadil k sólu, které ukončilo, až smolné L.Bendíka ofsajdové postavení. Hned z protiútoku se dostávají do šance domácí, ale Machata si ze střelou poradil a vyráží. Z následného rohu se po nepovedeném odkopu hostů dostávají domácí ke střele, ale ta byla opět na poslední chvíli zblokována. Následuje pasáž výrazného tlaku domácích, kdy hosté nevědí chvilkami kam skočit. Když se hosté vymanili z tlaku, tak se domácí rychlým přečíslením dostávají za obranu do pravého křídelního prostoru. Ze strany přichází centr na malé vápno, tam vyráží špatně brankář Machata a po odraženém míči domácí otevírají skóre 1:0.

Pokračování později... :-)

Hodnocení výkonů: 10 - mimořádně vynikající, 9 - excelentní, 8 - výborný, 7 - velmi dobrý, 6 - dobrý, 5 - průměrný, 4 - podprůměrný, 3 - slabý, 2 - mizerný, 1 - katastrofální