Dubné/Jankov - Boršov 4:1

Dubné/Jankov - Boršov 4:1 (3:0) - 6', 32', 45', 74' - 71' Fessl

Sestava Boršova v 1. poločase: Fabián - Fessl, Filištein, P. Češka, Komrska - J. Češka, Anderle (19' Macík, 32' Lísal), Gruber, Soukup - Šimeček, Kofroň

Sestava Boršova ve 2. poločase: Fabián - Lísal, Filištein, Kofroň, Komrska - Fessl, J. Češka, Gruber, Soukup - Šimeček, P. Češka

První mistrovské utkání v okresním přeboru Boršov odehrál na krásném hřišti v Jankově. Domácí začali hrát od prvních minut velice aktivně a Boršov se moc k míči nedostával. Odměnou byl domácím za aktivní hru gol hned v 6', kdy vybojovali roh z kterého následně gol padnul. V 15' mohl Boršov ovšem srovnat. Na zahraný roh si dobře naběhl Komrska a hlavou zahrál míč těsně nad branku. To byla pro Boršov v prvním poločase největší šance, kterou si vytvořil. Po zbytek poločasu drželi míč převážně domácí a Boršovu se nedařilo dostat do tempa. V 19' byl navíc nešťastným zákrokem faulován Anderle a musel střídat. Těžko říct kam zrovna rozhodčí koukal, když odpískal faul ještě od hráče Boršova. Ve 32' se podařilo domácím prosadit podruhé. Po centru z oblasti poloviny hřiště dokázal hráč domácích vyhrát hlavičkový souboj se stoperem Boršova. Ačkoli zůstal hráč Boršova ležet na zemi po jasném faulu, který rozhodčí opět nějak přehlédl, hra pokračovala. Míč se odrazil k dobíhajícímu hráči domácích a ten vyslal pěknou střelu do levého růžku branky. Za další okamžik se zranil další hráč Boršova a tak trenér musel sáhnout k dalšímu střídání. Do konce prvního poločasu zbývalo několik posledních vteřin, když obranu Boršova překvapil rychlý brejk po pravé straně. Hráč domácích došel až k rohovému praporku a mezi dvěma hráči propasíroval přihrávku na roh malého vápna, kde čekal osamocený spoluhráč. Ten vyslal přízemní střelu k pravé tyči a bylo to již 3:0. Dubné předvedlo povedený první poločas a zaslouženě tak vedli.

Do druhého poločasu nastoupil Boršov s pozměněnou sestavou, která byla vynucena střídáním. Ten na rozdíl od první poločasu přidal výrazně na aktivitě. Hned v úvodní minutě zvýšením presingem vybojovali míč před vápnem soupeře, ale zakončení skončilo těsně vedle brány. Boršov nepolevoval a začínal si vytvářet menší tlak. Ten mohl zužitkovat Soukup, když se dostal k několika střelám z poza vápna, ale jeho střely vždy skončily těsně vedle pravé tyče. Boršovu se podařilo snížit až v 71' kdy Komrska zatáhl míč po levě straně a poslal centr do vápna. Ten podběh domácí brankař, a míč se tak dostal se až k dobíhajícímu Fesslovi, který míč uklidil do branky. O pár minut mohl přidat druhý gól Gruber, který zachytil špatnou rozehrávku a snažil se přehodit vyběhnutého golmana domácích. Míč ovšem skončil těsně vedle levé tyče. Domácí, ale dokázali na vstřelený gol zareagovat téměř okamžitě. V 74' se hráč Dubného protáhl kolem postranní čáry a přesným centrem našel na malém vápně osamoceného spoluhráče, který si s míčem věděl rady a bylo to opět o 3 branky.Boršov si vytvářel dál pološance, ale do žádné vyložené se již nedostal. Hráči Dubného se dostali do několik šancí až v samotném závěru, ale všechny jejich střely skončili vysoko nad. Boršov tak v prvním mistrovském utkání neuspěl a bude muset počkat na svou první výhru v okresním přeboru minimálně do dalšího utkání.