K.Újezd B - Boršov 2:0 (1:0)- 3´ Fousek, 68´ Mráz

ČK 1:0 61´Janás

Sestava:

Boršov: Krčín- Fessl, Dvořák, Švejda, M.Bendík- Soukup (74´Macík), Chuchel, Haňur (9´Vinzenc), Klícha (89´Lipš)- Šimeček, L.Bendík

Vývoj zápasu ovlivnil brzký gól domácích.  Domácí Fousek zahrával na hranici vápna trestný kop a jeho umístěná střela si našla místo v levém rohu Krčínovi branky. Domácí lépe kombinovali, měli více ze hry a ze středu hřiště posílali nebezpečné nahrávky za obranu. Hosté, převážně míče nakopávali a jejich hra byla složitá. Po jednom z jejich trestném kopu se dostával do šance Chuchel, ale jeho zakončení nemělo přesnost. Na druhé straně se zaskvěl brankář Krčín, který vytáhl prudkou střelu domácích. Hra postrádá nápad a tak domácí obrana nemá s nákopy hostů větší problém. Druhý poločas přinesl větší aktivitu hostů, kterou ještě podpořilo vyloučení domácího Janáse. Hosté zahrávali spoustu rohů, standardních situací, ale bohužel dnes se jim nedařilo ani toto rozehrávání. V 68.minutě potrestal otevřenou hru hostů Mráz, který postupoval z poloviny hřiště sám na Krčína a zvýšil na 2:0.