Kamenná - Boršov 3:3

Kamenná - Boršov 3:3 (1:2) - 25'(vlastní), 50', 67' - 26', 40' Ovčáček, 85' xxx

Sestava: Machata - Šafařík, Filištein, Kristek, Honiss - Soukup, F.Pokorný, Bíba, Pavel - Ovčáček, xxx

Boršov se dostal do vedení ve 25', když Soukup zatáhl míč po lajně a zpětnou přihrávkou našel Ovčáčka, který uklidil míč do brány. Vedení Boršovu ale dlouho nevydrželo. Již za pár minut bylo srovnáno po nedorozumění v mezi Machatou a Soukupem. Tomu se hlavou malá domu nepovedla a přehlavičkoval Machatu. Boršov se dostal opět do vedení až pár minut před koncem prvního poločasu. K odraženému míči na z rohu na hranici vápna se dostal nejrychleji Ovčáček a povedenou střelou na zadní tyč dává již svůj druhý gól. Domácí ale brzy srovnali. V 50' se dostali ke střele z hranice vápna a Machata na střelu již nedosáhl. Kamenné se nakonec podařilo zápas otočit, když se do samostatného úniku dostal hráč domácích a vstřelil třetí gól, ačkoli byl hráč jasně v ofsajdu a rozhodčí ho neodpískal. Boršov se ale nevzdal a dál bojoval. Odměnou jim byl vyrovnávací gól v 85', kdy F. Pokorný prošel celým vápnem až na roh malého vápna. Finální přihrávku ale srazil hráč domácích naštěstí k nohám hráče Boršova, který střelou k tyči srovnal na 3:3. Boršov nakonec sahal po všech třech bodech, když opět F. Pokorný prošel vápnem a přihrávkou opět našel dobíhajícího hráče Boršova, ten ale trefil vybíhajícího golmana. A v posledních vteřinách znova F. Pokorný poslal přihrávku na malé vápno, kde tentokrát bylo několik hráčů Boršova, žádnému se ale nepodařilo trefit míč a ten proletěl vápnem až do autu. Zápas tak skončil 3:3.