Jdi na obsah Jdi na menu

Kamenná - Boršov B 2:3

Kamenná - Boršov B 2:3 (1:1) - 8´P.Smolen, 63´J.Bašta - 26´L.Soukup, 71´Ovčáček, 75´Nídl

Sestava Boršov:

Fabián- J.Soukup, Křemen, Zevl, Šafařík- Švejda, Matoušek, Kuchař, L.Soukup- Nídl, Ovčáček

Hosté z Boršova přijeli na hřiště Kamenné s cílem udržet druhou příčku tabulky a tudíž bodovat. Samotné utkání začalo mírnou převahou domácích, ale jejich první šanci zhatilo nepřesné zakončení. Jako varování to hosté nevzali a tak již v 8.minutě snadno prochází P.Smolen obranou hostů a při nedůrazu hostující obrany se mu dostalo možnosti zopakovat zakončení a prostřeluje Fabiána 1:0. Hosté se po vedoucím gólu domácích vzbudili a když drželi míče na zemi, tak se jim dařilo domácí přehrávat. Postupně přicházeli i šance, ale buď bylo zakončení nepřesné nebo byla střela zblokována. Šance nevyužil Kuchař a Matoušek. Ve 21.minutě se zbavuje ve vápně obránce hostující Nídl, následně si poradí na brankové čáře s dalším, ale jeho nebezpečný centr končí včasným zákrokem domácího obránce. Vyrovnání přišlo po dlouhém autu J.Soukupa, prodloužení Švejdy a po zaváhání obrany s brankářem Sýkorou se nejlépe zorientoval L.Soukup, který pohodlně vyrovnává na 1:1.   Do další šance se mohl dostat v náběhu hostující Ovčáček, ale přerušil ho až praporek pomezního rozhodčího. Před koncem poločasu ještě zkouší štěstí z větší vzdálenosti z trestného kopu domácí M.Bašta. Jeho prudká a výborně umístěná střela mířící ke vzdálenější tyči, ale v brance nekončí. Brankář Fabián předvedl výborný zákrok a střelu vytěsnuje na tyč. Brankář Fabián o chvilku později zasahuje opět, když si poradil s další šancí domácích. Před koncem poločasu ještě chybuje hostující obrana a z poloviny hřiště má možnost jít sám na brankáře P.Smolen, toho nakonec ještě dobíhá hostující Zevl a na poslední chvíli míč odkopává.

Na začátku druhého poločasu je v permanenci hostující brankář Fabián, když ho aktivita a územní převaha domácích nutí být stále na pozoru. To taky dává hostující brankář "tichým" komentářem najevo. Po hodině hry se dostává do veliké šance hostující Kuchař, když z úhlu neprostřeluje Sýkoru. V 63.minutě si za obranu nabíhá na hezkou nahrávku domácí J.Bašta a s přehledem dostává domácí do vedení 2:1. S tím se nechtěli smířit hosté a po tomto gólu se hra trochu změnila, hosté už více museli. Odměnou jim bylo vyrovnání. Hostující Matoušek posouvá na Švejdu, který se dostává do vápna a nahrávkou přes celé vápno nachází rozběhlého Ovčáčka, který prudkou střelou vyrovnává na 2:2. Aktuální územní převaha hostů je korunována dalším a rozhodujícím gólem v 75.minutě. L.Soukup vyváží od lajny míč ke středu, nahrává Ovčáčkovi, který mu míč vrací a L.Soukup nachází rozběhlého Nídla, který středem hřiště prochází vápnem a prostřeluje vybíhající brankáře Sýkoru 2:3. Domácí se ve zbytku utkání snaží o vyrovnání, ale žádnou větší převahu se jim již nedaří vytvořit a tak končí zápas vítězstvím hostů. Asi respekt domácích z nejhlučnějšího mladíka v dresu hostů byl zřejmý wink (Zevlíku, tebe tím nemyslíme...)