Lipí - Boršov 1:3 (0:2)

Lipí - Boršov 1:3 (0:2) - 70´Svoboda - 15', 38', 61' Muller (2x Šimeček, F. Pokorný)

Sestava: Fabián - Matoušek, Křemen, Filištein, Komrska - Soukup, F. Pokorný, Gruber, V. Anderle - Šimeček, Muller

Byl tu další zápas a to proti Lipí, které okupuje současně druhou příčku tabulky. Bylo tak jasné že nepůjde o jednoduchý zápas. Domácí začali velice aktivně a od začátku začali Boršov tlačit. V 5' minutě se dostal ke střílenému centru z levé strany hráč Lipí a našel na malém vápně svého spoluhráče, který sice brankáře Boršova prostřelil ale gól nebyl uznám pro velmi těsný ofsajd. Lipí to ale nijak nevykolejilo a dál hráli svůj fotbal a Boršov do ničeho nepouštěli. Odměnou jim byla další veliká šance, když zblokovaná střela se snesla za obranu Brošova. Nejrychleji se dostal k míči domácí hráč ale jeho střela skončila na tyči. Asi v 15' se dostal do první šance také Boršov. Šimeček dostal do běhu pěkný míč který si popotáhl k rohovému praporku a poté poslal střílený centr po zemi na přední tyč, kde našel nabíhajícího Mullera a ten patičkou umístil míč mezi tyč a nohu domácího golmana. Lipí i přes to dále pokračovali v aktivní hře a dostali se do dalších šancí. Jedna byla po falu na rohu velkého vápna. Trestný kop, ačkoli mě gólové parametry, tak Fabián dokázal míč téměř z růžku branky vyrazit. A o pár dalších minut měl Lipí opět šanci vyrovnat, když si na centr naběhl domácí hráč ale jeho hlavička skončila opět na tyči. Hra se od tohoto momentu začala vyrovnávat. Běžela 30' minuta, když  Muller dostal pas za obranu a sám se řítil na bránu. S jeho zakončením doprostřed brány si ale brankář Lipí poradil. Boršov se ale nakonec přeci jen dočkal druhého gólu v závěru poločasu. Šimeček na rohu velkého vápna poslal pěknou přihrávku Mullerovi do běhu, a ten z rohu malého vápna  poslal střelu na zadní tyč a navýšil vedení na 2:0.