N.Hodějovice - Boršov- 3:0 (2:0)- 38´Straka, 42´, 59´Lojka

Sestava Boršov:

Machata- Macho, Haňur, Dvořák, Fessl- M.Bendík (66´Lukáš), Nídl, Chuchel, Hodina- Klícha, L.Bendík

Obrazek

Začátek zápasu přinesl vyrovnaný fotbal slabší úrovně. V 7.minutě po standardní situaci Fessl přihrává do strany na L.Bendíka, ale jeho slabá střela prolétá celým vápnem. Ve 20.minutě chybuje hostující Honza Macho, ObrazekLukáš Fessl chybně chybně přihrává soupeři a Lojka z dvaceti metrů střílí vedle branky. Ve 23.minutě se do veliké šance dostávají hosté. Po autu z pravé strany se dostává k míči na hranici vápna Klícha, proháčkuje se přes dva obránce a tváři tvář brankáři střílí těsně pravé tyče. Ve 27.minutě hosté chybují na půlce, Lojka rozehrává na Straku a ten střílí z první nad branku Machaty. Za chvilku hosté chybují po vhazovaném autu a ke střele se dostává z dvaceti metrů domácí záložník, střela o metr minula branku. Ve 31.minutě dlouhý a vysoký nákop domácích, ignoruje domácí obrana a brankář Machata musí do vzdušného souboje. Ten prohrává s domácím Cardou, ale nakonec ze štěstím zachraňuje. Ve 38. minutě po dlouhém míči do vápna hostů míjí míč Haňur, míče se chopí domácí útočník, přihrává Strakovi, který hezkou střelou prostřelil Machatu 1:0. Ve 42.minutě domácí Carda přihrává před vápno Lojkovi, ke kterému pozdě přistupuje obrana a ten umístěnou střelou zvyšuje na 2:0. Výsledkový stav je pro hosty zklamání, přestože byl první poločas vyrovnaný, tak hosté doplácí na neproměněné šance a domácí je vyškolili v produktivitě.

ObrazekVe druhém poločase chtějí hosté stav vyrovnat, tak se více objevují okénka ve vlastní obraně. V 56.minutě chybuje Macho, ale střelu domácího útočníka vyráží Machata. Z následného rohu se do šance dostávají domácí, ale hostující obrana je ubránila.. Za tři minuty hosté nezachytili (M.Bendík) rychlý brejk po levé straně. Centrovaný míč proletěl malým vápnem (Machata) a nedůrazně (Fessl) bránící útočník stihl tečovat na druhou tyč, kde volný domácí Lojka (Macho) pohodlně zvyšuje stav na 3:0. V 73.minutě postupoval od poloviny hřiště domácí záložník, jeho střelu z dvaadvaceti metrů velmi dobře vyráží Machata. Za chvilku se po standardní situaci dostává ke střele další domácí hráč, jeho střela nakonec jde nad branku hostů. Další šance hostů přichází po rohu, když hlavička těsně míjí domácí branku. ObrazekV 88.minutě se do další šance po chybné rozehrávce Fessla na vlastní půli dostává domácí záložník, obchází obránce, ale jeho střelu vyráží Machata. V 90.minutě se do jediné pološance hostů ve druhém poločase dostává Chuchel, ale jeho hlavička po centru Haňura jde vedle. Poslední šanci mají ve druhé minutě nastavení domácí, ale šanci likviduje brankář Machata.

Hodnocení výkonů: 10 - mimořádně vynikající, 9 - excelentní, 8 - výborný, 7 - velmi dobrý, 6 - dobrý, 5 - průměrný, 4 - podprůměrný, 3 - slabý, 2 - mizerný, 1 - katastrofální