Boršov-K.Újezd  4:1 ( 1:0 )- Bíba 2x,Hubschmann,Ovčáček

Sestava Boršov:

Skopec- Mareš, Anderle, Sedlák, Lísal- Jirkovský, Hubschmann, Bíba, Chrášťanský- Lipš, Ovčáček

Střídali:Kaisler,Petřík,Kofroň,Múller

Dorost dokázal že se jim v posledních zápasech daří. Když na domácím hřišti porazili tým Kamenného Újezda 4:1.

Do zápasu vstoupili lépe domácí, když se hned od začátku zápasu tlačili Obrazekpřed branku hostů. Vedení pro domácí přišlo po nahrávce Hubschmanna na Bíbu, který otevřel skóre na 1:0. Domácí dále měli více ze hry. Silnou zbraní domácích byl střed hřiště, odkud přicházelo pro hosty nejvíce nebezpečí. Žádná z pološancí, ale druhý gól nepřinesla. Naopak zahrozili hosté, když orazítkovali tyč domácí branky ve 36.minutě. Domácí ve zbytku poločasu lépe drželi míč, ale pojišťující gól stále nepřicházel.

Druhý poločas začali trochu aktivněji hosté, ale domácí obrana si počínala velmi dobře a do žádné větší příležitosti hosty dále nepouštěla. Domácí potom opět převzali iniciativu a výsledkem byl gól po centru z pravé strany, když si míč hezky za obranou stáhnul Hubschmann a nedal hostujícímu brankáři šanci 2:0. A když za chvilku zvyšoval na 3:0 střelec Bíba, již to nevypadalo, Obrazekže by si hosté mohli ještě z Boršova odvést nějaký bod. Domácí se dále dostávali do šancí a obranu hostů nenechali chvilku v klidu. Trochu na škodu pro domácí bylo, když se od vedení 3:0 přeskupil střed hřiště a hosté začali být ve středu hry silnější. Potom zaskočil domácí snižující gól hostů v 84.minutě. Nebráněný hráč na levé straně odcentroval přesně před branku na svého spoluhráče, který potrestal sérii chyb domácích a snižujícím gólem vykřesal ještě naději pro hosty 3:1. Snahu hostů na body, ale utnula výborná nahrávka Hubschmanna na Ovčáčka, který z dvanácti metrů na první tyč upravil na konečných a zasloužených 4:1.

Náhledy fotografií ze složky Boršov - K.Újezd 4:1