Zliv-Boršov 3:3

24. 3. 2011

A je to tady! V prvním jarním kole naši dorosteci zajíždí na trávník vedoucí Zlivi, kde se bude hrát o čelo tabulky. Dokážeme jim vrátit podzimní porážku 4:3? Zápas se odehraje na hřišti Zlivi 27.3.2011 od 15:00hod.

Zliv-Boršov  3:3  ( 3:1: )za boršov  Ovčáček,Múller,Hubschmann

Sestava Boršov:

Skopec-Anderle,Kubů,Lísal,Mareš,Chrášťanský,Jirkovský,Hubschmann,Ovčáček,Múller,Sedlák

Střídali:Kaisler,Chaloubka,Kofroň,Lipš

Dorost jen remizoval ve Zlivi,i přesto že v poločase prohrával 3:1.

(Ady9, 30. 3. 2011 15:05)

Ježis mě to je jedno..prostě pískal pro ně, možná je to pravda, protože sou v Okrese lepší týmy jak Zliv, neříkám, že Boršov jo, ale je to tak. Neřešme kdo je kdo, to je jedno, remíza nakonec byla, doufám, že aspon v Okrese dorostu nevládnou peníze(i když tam žádný nejsou :D) ...

Re: ...

(Zdeněk, 30. 3. 2011 21:19)

:-)))

rozhodčí

(wde, 29. 3. 2011 21:41)

podplacenej ?? :D ... a kde na to asi ve Zlivi vzali :D ... mozna to piskal proto ze byl macklej ale podplacenej fakt nebyl :D :D

Re: rozhodčí

(Zdeněk, 29. 3. 2011 21:55)

:-) wde je jménem ve Zlivy kdo?

Rozhodčí

(Zdeněk, 29. 3. 2011 15:19)

Adame, aspoň jste si vyzkoušeli, jaké je to bojovat proti větrným mlýnům :o). Proto myslím, že výsledek ještě jde. Když jsme volali Davidovi asi ve 30.minutě a bylo to 2:0 pro domácí, tak jsme to moc růžově neviděli.
Škoda přeložení našeho "smutného" zápasu v Bukovsku. Mohli jste mít solidní podporu.

rozhodčí

(Ady9, 29. 3. 2011 14:35)

Tenhle rozhodčí by zasloužil přes držku - ten nás tak dojebal...První půli pískal totálně pro Zliv, kvůli němu taky padl jeden gol minimálně. Přiznal, že byl podplacenej, druhou půli si uvědomil asi, že by z toho měl provar, tak se uklidnil.

rozhodčí

(wde, 28. 3. 2011 21:12)

ty vole rozhodčím ?? :D si děláš prdel ...

(Zdeněk, 29. 3. 2011 11:07)

Tak mi to popiš, jak to vše bylo z druhé strany, když jsem tam nebyl. :-)

zápas

(Ady9, 28. 3. 2011 17:21)

Hra byla v první půli ovlivněna rozhodčím hodně, druhou půli už sme ovládli my...nedali sme sice pár tutovek, ale nakonec sme to vyrovnali. Byl to asi nejlepší zápas sezony podle mě. Vyhecovanej, maximum diváků, šancí strašně moc.