Jdi na obsah Jdi na menu

Planá- Boršov 2:1 (1:0)- 3´ Trs, 66´Mavrodiev- 70´Chuchel

Sestava:

Boršov: Machata- Chuchel, Hlaváček, Váša, Nejedlý, M.Bendík- Šimeček, Nídl, Haňur, Fessl (75´Macho)- L.Bendík

Do zápasu vstoupili domácí šťastným gólem Trse ve 3.minutě, kdy míč propadl  vápnem hostů a domácí vedli 1:0. ObrazekDomácí se po vedoucím gólu chytli a jejich hra byla o poznání lepší, než nervozní a nepřesná hra hostů. Hostům jako by nevyhovovalo široké místní hřiště. V 7.minutě hosté včas zastavili akci Brejžka, na druhé straně zahrozili hosté po trestném kopu Váši. V 17.minutě se domácí Polák proháčkoval mezi hostující obranou a jeho střelu zastavil až jistý zákrok Machaty. Domácí měli dále mírnou převahu a v další šanci se ve 26.minutě po kolmici objevil Brejžek, ale v šanci ho opět zastavil dobrým zákrokem Machata. Do konce poločasu se hra vyrovnala, ale hosté působili nervózněji.

ObrazekDruhý poločas mohl nastartovat gólově Nídl, ale střela neměla potřebnou razanci. V 56.minutě měli šanci domácí po rohu, zakončení ale skončilo vedle branky. Za 10.minut hosté chybovali a Mavrodiev zvyšoval na 2:0. Hosté po gólu vsadili vše na útok a konečně se jejich hra trochu změnila. V 69.minutě nejprve domácí nepustili po standardní situaci ke střele Chuchela a Hlaváčka. Za minutu se šťastně trefil Chuchel a snížil na 2:1. Snižující gól nastartoval převahu hostů, kterým ale domácí hrozili nebezpečnými brejky. Za chvilku se k hlavičce dostával hostující Hlaváček, ale zakončení šlo vedle. Šanci na druhé straně měl v 77.minutě i domácí Kutheil, ale také gólem neskončila. Potom to zkoušel z dálky Nejedlý. ObrazekV 79.minutě vracel opakovaně míč do vápna hostující Váša, na míč si naběhl Haňur a umístěnou hlavičkou vyrovnával na 2:2. Gól byl k překvapení hostů neuznán pro vymyšlený ofsajd. Hosté dále útočili, ale do větších šancí se již nedostali. Ještě 5.minut před koncem hostující obrana zastavila na hranici pravidel brejk domácího týmu. V posledních chvilkách zápasu měli hosté ještě dva nebezpečné rohy a závary, ale nic z nich nevytěžili.  Domácí si  ze štěstím vítězství uhájili.

Náhledy fotografií ze složky Planá- Boršov 2:1