Římov - Boršov 1:2

Římov - Boršov 1:2 (0:2)- 52´Maršík- 12´Nídl, 25´ L.Bendík

Sestava:

Machata- Haňur- Fessl, Dvořák (62´Soukup), Chuchel, M.Bendík- Macho, Nídl, Vinzenc- Nejedlý (59´Klícha)- L.Bendík (70´Novák)

Přestože výsledek zápasu přináší do tabulky pro hosty velmi příjemné 3 body, 2011-05-21_048.jpgtak jejich hra od 30.minuty zápasu chřadla a chřadla. Jediné pozitivum bylo, že se Boršov dočkal po 412 dnech vítězství na hřišti soupeře. Domácí Římov byl po většinu zápasu na polovině soupeře, ale určitě nešlo o nějakou převahu. Hosté ze začátku zápasu vycházeli ze zabezpečené obrany a v útoku byli pro domácí celek, ještě více namočené v boji o záchranu, více jak smrtelně nebezpečný. Během prvních 20.minut postupoval sám na brankáře třikrát L.Bendík a dvakrát Nídl, z čehož vyústilo dvougólové vedení hostů. Nídl ve 12.minutě využívá dobrou nahrávku za obranu a sám před brankářem otevírá skóre 0:1. Potom se také dočkal L.Bendík, 2011-05-21_069.jpgkterý svůj třetí samostaný nájezd na brankáře konečně proměnuje a zvyšuje vedení hostů na 0:2. Domácí si potom ve zbytku poločasu začali dávat větší pozor na ztráty míče ve středu pole, ze kterých pramenili samostatné nájezdy hostů.  Postupně získali mírnou územní převahu, ale bez většího nátlaku na hostující branku. Ve 32.minutě musí zastavovat nebezpečnou šanci domácích hostující brankář ve spoupráci s Haňurem. Děravá obrana domácích postupně hosty omrzela a tak  ve druhém poločase nabídli domácím snižení. V 52.minutě se do míče z 25 metrů opřel Maršík a snižuje na 1:2. Postupně hosté nepochopitelně dále vyklidili střed hřiště a pasivitou na hru dopředu umožnili domácím územní převahu. 2011-05-21_138.jpgDomácí pookřáli a zvyšením agresivity v osobních soubojích hosty přitlačili k vlastní brance. A když ve druhém poločase Boršovský L.Bendík a Novák pohrdli  dalšími 100% šancemi na navýšení vedení pro hosty, tak hřmělo až do konce zápasu bez efektu na hřišti před brankou Boršova. Domácí byli nebezpěčný při standardních situacích, když se musela hostující obrana hodně ohánět. V 71.minutě zachraňuje na brankové čáře hostující Fessl, který v hodině dvanácté vyhlavičkuje míč z brankové čáry. Další šanci kryje brankář Machata. Nakonec hosté vítězství uhájili a odváží si poslední nutné body v boji o záchranu.

Hodnocení výkonů: 10 - mimořádně vynikající, 9 - excelentní, 8 - výborný, 7 - velmi dobrý, 6 - dobrý, 5 - průměrný, 4 - podprůměrný, 3 - slabý, 2 - mizerný, 1 - katastrofální