Jdi na obsah Jdi na menu

Zborov - Boršov B 1:4

Zborov - Boršov 1:4 (0:2) - Šimeček, Bíba, Ovčáček, XYZ

Sestava: Kofroň - Fessl, Komrska, Litvan, Šafařík - xxx, xxy Bíba, Ovčáček - Šimeček, xyz

V posledním zápase odjel Boršov, který byl povzbuzen výhrou v posledním zápase, na hřiště Zborova. Z počátku byli domácí aktivnější. Ale vyloženou šanci si nevytvořili. Až v 15' kdy zvonila tyč branky Boršova. Kofroň chtěl nechat míč dojít za bránu, ten ale skončil na tyči a odrazil se k nohám domácího hráče. Ten mohl pálit do prázdné brány, ale svou šancí byl tak překvapen, že než stihl zakončit, tak se obrana stihla vrátit a střelu zablokovat. O pár minut později zvonila druhá tyčka, když po levé straně se protáhl hostují hráč a vyslal tvrdou střelu, která jen se štěstím neskončila golem. O dalších pár minut nechala obrana Boršova vyniknou Kofroně v brance, když se na něj řítil hráč domácích. Ten ale zvládl zasáhnout. Pak se dostal i ke slovu Boršov. Šimeček dostal míč do běhu, přetlačil posledního hráče, obešel golmana a zakončil do prázdné brány. Boršov dál poctivě bránil a odměnou mu byla další golová šance z brejku. Míč se po pár přihrávkách dostal až na malé vápno, kde hráč Boršova našel na zadní tyči Bíbu a bylo to 2:0. Třetí gol do poločasu mohl přidat Ovčáček, když ofsajdová past sklapla na prázdno a tak běžel sám na golmana. Z rohu velkého vápna zvolil střelu na přední tyč. Golman dokázal s vypětím všech sil míč vyrazit na tyč.

Ve druhém poločase domácí přestávali postupně hrát a hra se pak dohrávala jen z povinnosti. Vypadalo to jako když domácím došli síly. Boršov se tak brzo dostal do tří brankového vedení když Šimeček vybojoval míč na polovině, dotáhl míč až brankové čáře a střílenou přihrávkou našel hráče Boršova, který si věděl rady a bylo to 3:0. Boršov se brzo dočkal i čtvrtého golu. Ovčáček unikl po lajně, doběhl na roh velkého vápna a levou nohou, tentokrát na zadní tyč, míč se odrazil nejprve o jednu a pak o druhou tyč než skončil v brance,  navýšil vedení na 4:0. Boršov pak přestal hrát. Zborov si tak začal vytvářet menší tlak. Počet útočících hráčů často i dvojnásobně převyšoval počet bránících hráčů, ale i přesto se Zborov nedokázal prosadit. Dočkal se až v závěru po centru na zadní tyč. Kofroň ani s vypětím všech sil nezvládl střelu z první vyrazit a Zborov si připsal alespoň čestný úspěch. Zápas tak skončil 1:4.