Zborov - Boršov B 2:4

Zborov - Boršov B 2:4 (2:2) - 2', 19' - 17', 33' Bíba, 50' Vacek, 85' Ovčáček

Sestava Boršova: Machata - Švejda, Křemen, Kuchař, Šafařík - Ovčáček, Bíba, Litvan, Lysina (66' Vávra) - Langer, Vacek

Domácí vstoupili velmi dobře do utkání, když hned ve druhé minutě po chybě hostující obrany skóroval hlavou Radim Dušek (1:0). Domácí povzbuzeni gólem byli v první části aktivnější a jejich útoky byly nebezpečné, ale hostující obrana si s nimi poradila. Hostům se ale po pěkné akci a nahrávce Ovčáčka podařilo v 17. minutě skórovat Davidem Bíbou (1:1). Domácí ale za dvě minuty opět strhli vedení na svoji stranu, kdy po sporně odpískané penaltě skóroval Vasyl Hornyčár (2:1). Hosté ale zabojovali a v závěru poločasu měli více ze hry a dostávali se často k pokutovému území domácích. Ve 33. minutě po faulu domácích na pronikajícího Vacka skóroval z trestného kopu podruhé David Bíba (2:2).

Ve druhém poločasu se domácí pokusili o vstřelení gólu a měli několik dobrých šancí. Ty ale neproměnili a to hosté potrestali dvěma šikovnými góly, kde nejdříve Lysina v 50. minutě přesnou přihrávkou našel Radka Vacka, který pronikl středem obrany a překonal brankáře domácích (2:3). V závěru hosté již kontrolovali vítězství a nedovolili domácím skóre srovnat. Naopak v 85. minutě vstřelil Josef Ovčáček po hezké přihrávce Vacka ještě jeden gól (2:4).