6.4.2013

Lipí - Boršov 1:3

24.3.2013

Boršov - Mokré 2:2

16.3.2013 V zápase na umělé trávě na Hluboké, jsme si vyzkoušeli hřiště větších rozměrů. Byla to trochu změna se kterou jsme se těžko vyrovnávali. Vyplňování volného prostoru v defenzivě bylo problematické. Sešli jsme se konečně v trochu v lepším složení, přestože chybělo dalších 6 hráčů o kterých opět nikdo nevěděl....

Boršov - Ledenice B 2:2

9.3.2013 V zápase se slabým soupeřem, byl pro nás největší problém docházka, která přes omluvu asi 5 hráčů čítala díru po dalších asi 6 hráčích o kterých nikdo nevěděl. Sešlo se  nás 9, 2 hráče jsme si museli půjčit. Nakonec se nám povedlo i vyrovnat, přestože hra byla špatná.

Boršov - Borovany B 2:3

3.3.2013 Velmi silně poskládaný tým "Béčka" Borovan by asi v tomto složení jednoduše vyhrálo naší III.třídu. Tak jsme si alespoň zahráli proti kvalitnímu soupeři, který měl převahu celý zápas. V prvním poločase mírnou a ve druhém, když jsme vedli 2:0, tak poměrně velkou. Nakonec jsme vedení neudrželi a prohráli jsme 3:2.

Boršov - Římov 1:5

27.10.2012 Ostuda v Boršovském podání. Přestože nepřijel moc silný soupeř, tak i odváží vysoké vítězství. Výborná produktivita hostů a neschopnost domácích si vytvořit herní převahu rozhodla o výsledku.

Štěpánovice - Boršov 1:2

21.10.2012

Boršov - Mladé B 2:1

13.10.2012 Třízápasová série bez vítězství byla prolomena :-).

N.Hrady - Boršov 5:2

6.10.2012 Smolný zápas začal mírnou převahou domácího celku. Po první šanci ze strany domácích, kdy se domácí útočník dostal po chybě před brankáře Machatu se dostávali do šancí i hosté. Tu největší neproměnil Macík, když postupoval sám na brankáře. Domácí se dostali do vedení po centru z levé strany a hlavičce k tyči. Po půlhodině hry domácí zvyšují vedení, když rozběhnutého útočníka nestíhá přebrat hostující obrána a ten prostřeluje brankáře. Hosté korigují po rychle rozehraném trestném kopu, který zakončuje Hubschmann. Na začátku druhého poločasu hosté vyrovnávají Chuchlem. Po hodině hry se ze štěstím domácí dostávají do vedení, které potvrzují i dalším gólem přímo z rohu. Poslední gól domácích přichází po odraženém míči, do kterého se opřel domácí hráč a uzavírá skóre zápasu.

Boršov - Nová Ves 1:2