20.5.2012

Boršov - D.Voda B 2:3

12.5.2012

Mladé B - Boršov 0:2

6.5.2012 Velmi cenné vítězství na horké půdě Mladého 2012-05-06_020.jpgse nerodilo lehce. Ve vyrovnaném zápase a našich nedotažených šancích, nás v šancích domácího Mladého podržel brankář Míra Krčín, který si zpestřoval hru i vlastní narážečkou o soupeře, kterého následně vychytal. Po svých šancích otevřel skóre Lukáš Bendík a druhý gól přidal Honza Šimeček, který se při gólovém zakončení zranil. Podařilo se nám pokrýt domácího klíčového hráče Z.Lercha, který se nyní nedostával tolik do hry, jak je asi zvyklý. Bohužel se nám nepovedlo proměnit v závěru další možnosti, které by přinesli do našich řad uklidnění. A v závěru jsme přečkali šanci domácích, která by mohla ještě vývoj zdramatizovat.

Boršov - Včelná 5:1

28.4.2012 Do Boršova zavítal zachraňující se celek Včelné, který je pro 2012-04-28_025.jpgdomácí velmi nepříjemným soupeřem a a všichni si pamatují loňské drtivé vítězství hostů. V zápase bylo vše jinak. Domácí měli od začátku zápasu převahu, kterou v prvním poločase zůročili třemi góly a do druhého poločasu přinesl klid na domácí kopačky. Domácí postupně zvýšili své vedení a vypadalo to, že skóre bude narůstat, ale domácí polevili a gólu se dočkali i hosté. Hosté po gólu trochu pookřáli, ale domácí je ničemu dalšímu nepustili. A když své šance zahodili i domácí, tak výsledek se zastavil na vítězství domácích v poměru 5:1.

Planá - Boršov 3:0 přátelský zápas

26.4.2012 Zápas ve kterém jsme mohli zkoušet sestavu byl velice zajímavý, dokonce bych řekl, že 1/2 prvního poločasu jsme byli lepším týmem a nebezpečnějším. Planá se do zakončení nedostávala. A naše "nové" útočné duo, přineslo nové prvky a změny hry. Škoda, že zakončení nebylo přesné, přestože možností v prvním poločase jsme měli hodně. Sestava se během zápasu měnila, i u domácích, kteří se během prvního poločasu dostali do vedení, které ve druhém poločase potvrdili. Hosté druhý poločas začali hrát méně organizovaně, vzadu bránili ve dvou, maximálně třech hráčích a tak docházelo k přečíslení, které nakonec domácí potvrdili dalšími brankami.

Římov - Boršov 0:0

21.4.2012 Do zápasu vstupuje domácí Římov s dobrou poslední bilancí v soutěži, když poslední 3 zápasy vyhrál. Naopak hosté čekají 3 zápasy na své vítězství. 2011-05-21_138.jpgZápas začal nevýrazně a oba celky hráli tak, aby neinkasovali. Domácí to zkoušejí hlavně z dálky. Hosté jsou nebezpečnější a v prvním poločase neproměňují své šance. Hlavně šance po chybě domácího brankáře, když bohužel Macík netrefuje před prázdnou brankou vůbec míč je pro domácí výstrahou. Ve druhém poločase zahrozili domácí střelou asi z dvaadvaceti metrů, ale míč vyráží brankář Krčín nad sebe, odkud končí na břevně a potom v zámezí hostující branky. Hosté i ve druhém poločase zahazují další své šance. Tu největší po nepovedeném odkopu brankáře a zakončení Soukupa Šimeček, který čekal, až se dokutálí míč do branky. Bohužel pozdě zaregistroval oživnutí domácího brankáře, který míč obětavě zázračně vykopává z branky. Myslím, že dalších 10 let neuvidíme při fotbale podobně zahozenou šanci v zápase, když míči šourajícímu se do branky po čáře, eventuální střelec fandí, aby se nezastavil :-).

Boršov - Nová Ves 1:1

14.4.2012 Od začátku zápasu jsme získali územní převahu, kterou jsme bohužel nedokázali zužitkovat proměněním nějaké šance. Druhý poločas začal ve stejném d2012-04-14_128.jpguchu jako první a když neproměnil největší šanci Šimeček, který postupoval sám na brankáře hostů, tak se na otevření skóre čekalo dál. Nakonec v další šanci uplatnil Šimeček svou rychlost, když byl u míče rychlejší než domácí brankář a otevřel skóre zápasu. Hostům byl potom vyloučen Procházka a zdálo se, že vítězství Boršovu již nemůže uniknout. Bohužel opak byl pravdou, hosté se semkli a v deseti lidech získali převahu, kterou se jim povedlo se štěstím přetavit v gól. Přestože vyrovnávací gól nebyl ani šancí k solidnímu zakončení, tak hosté vyrovnávají. Domácí po vyrovnání převzali iniciativu, ale žádnou další šanci již proměnit nedokázali. Tu největší zahodil z malého vápna Bíba.

N.Hodějovice - Boršov 3:2

7.4.2012 První utkání jara se nám výsledkově nepovedlo, přestože jsme h2012-04-07_034.jpgo měli velmi dobře rozehráno. Začátek zápasu jsme měli více ze hry a hosty jsme do hry moc nepouštěli. Postupně se hra vyrovnala a po hodině hry jsme měli již dvougolové vedení. To jsme bohužel udrželi pouze 3 minuty, než se povedlo hostům korigovat na 1:2. Hosté vycítili šanci a získali více ze hry. Potom jsme neproměnili naše dvě  šance a následovalo vyrovnání hostů. O výsledku nakonec rozhodla druhá penalta domácích asi 8 minut před koncem, kterou domácí strhli vedení na svou stranu. Přestože jsme ve zbytku zápasu vytvořili převahu, tak jsme bohužel z ní nic nevytěžili. O to je větší škoda našich neproměněných šancí během zápasu.

Boršov - SKP ČB B dor. 0:2

11.3.2012 Turnaj v Borovanech (dohrávka)

Futsalový turnaj v H.Stropnici

26.11.2011 V prvním ročníku turnaje jsme si přivezli vítězství.

-----------  ZIMA 2012  -------------

Akra ČB - Boršov 4:0

5.11.2011 Na špatném hřišti se hrál vyrovnaný zápas. akra-borsov-11.jpgPrvní poločas nabídl na obou stranách po šancích. Rozhodujícím okamžikem zápasu byl vedoucí gól Svobodného, který v souboji přetlačil hostující obranu a otevřel skóre zápasu. Po tomto gólu hosté zbytečně otevřelu hru a tím nabídli domácím další možnosti k navýšení skóre. Hosté se za stavu 2:0 pro domácí dostávají do dvou vyložených šancí, ale gól jim bohužel v tomto zápase nebyl souzen. Domácí dalším gólem zvyšují na 3:0 a čtvrtý gól už byl marností hostů, kteří zdaleka nepředvedli své dosavadní výkony z podzimní části sezóny. Nakonec je výsledek zápasu jednoznačný a tak domácí Akra využila možnost svému soupeři v posledním podzimním zápase v tabulce poodskočit. Vítězství domácích bylo zasloužené.

Boršov - T.Sviny B 7:1

29.10.2011 Od začátku zápasu bylo zřejmé, kdo je favoritem a 2011-10-29_076.jpgv 16.minutě domácí vedou již 3:0, když proměňují jen část svých šancí. Po 20.minutách hry převaha domácích opadla a hostům se povedlo z ojedinělé akce snížit na 3:1. Do poločasu na tříbrankový rozdíl upravuje domácí Chuchel a tak se jde do šatem za poměrně rozhodnutého stavu. Druhý poločas je hraje za stálé převahy Boršova. Nakonec se výsledek zastavil na konečném stavu 7:1. Hostům se hra vůbec nedařila a dali zapomenout na svou hru z jarní části 2011, kdy přestože v Boršově prohráli ještě vyšším rozdílem 8:1, tak jejich hra byla velmi dobrá.

K.Újezd B - Boršov 2:0

23.10.2011 Již složení celého týmu, kterého doznalo trhlin, dávalo img_7539.jpgo sobě znát, že hra hostů bude jiná. Bohužel složení hostů nebylo kompletní a tak se očekávalo jak si s tím hosté poradí. Do branky se postavil prvně v letošní sezóně brankář Krčín. Hosty zaskočil brzký gól domácích, když se trefil ve 3.minutě z trestného kopu domácí Fousek. Hra se hostům nedařila, postrádala nápad. Domácí obrana spolehlivě pokryla oba útočníky hostů a zachytávala míče. Hostům se nedařilo ani zahrávaní rohů, standardních situací. Ve druhé poločase si hosté vytvořili územní převahu, ale snaha byla bez přesného zakončení a tak nakonec potrestal jejich otevřenou hru Mráz.

Boršov - Štěpánovice 2:1

15.10.2011 V zápase, kdy se nám herně nedařilo, jsme nakonec urvali 3 body. 2011-10-15_063.jpgHosté se dostali do vedení na začátku druhého poločasu. Po rozehraném trestném kopu se bombou do šibenice trefil Fiktus. Domácí po vedoucím gólu hostů přidali a poměrně brzo se jim povedlo otočit skóre. Nejprve po rohu vyrovnal Švejda a vedení na stranu domácích strhl Bíba, když se po krásné kombinaci se Šimečkem dostal před brankáře a s přehledem ho prostřelil. Do konce zápasu se již skóre neměnilo, přestože hlavně domácí měli více možností si vedení pojistit.

Boršov - Lišov B 0:3

8.10.2011 V zápase o čelo tabulky se začalo opatrně a do šancí se dostávali převážně domácí. 2011-10-08_111.jpgPřestože měli domácí více ze hry, tak si trvalou převahu nedokázali vypracovat. Bohužel se střelecky nedařilo L.Bendíkovi a vždy nebezpečné domácí standardní situace hosté za pomoci výborného brankáře pokrývali. Nakonec se hostující brankář Maršán, stal klíčovou postavou zápasu, když výborným výkonem držel hosty ve hře. V 73.minutě domácí chybují, když zapomenutý obránce pozdržel ofsajd systém a tak si za obranu domácích mohl naběhnout Žižka, kterému posílá kolmici L.Vávra a hosté vedou 0:1. Domácí zákonitě postupně otevírají hru a hosté je trestají.

D.Voda B - Boršov 0:2

2.10.2011 Důležité body z Dobré Vody nebyly zadarmo. p1210339.jpgV prvních dvaceti minutách jsme zahodili tři šance, které nás mohli mrzet. Zápas se lámal v poslední minutě poločasu, když jsme se dopustili zbytečného penaltové zákroku. Ale Luboš Machata se dobře vyspal a se střelou si nadvakrát poradil. nakonec se to ukázalo jako klíčové. Druhý poločas začal velkou převahou domácích, ale trvala asi jenom 5.minut. V tu dobu jsme hráli chaoticky a neurovnaně. Nakonec L.Bendík proměnil jendu ze svých šancí, při které obešel i brankáře. Tečkou byl gól Klíchy, který ala- Effenberg si v chůzi poradil s dvěmi obránci a umístěnou střelou z hranice vápna uzavřel skóre zápasu.

Boršov - Mladé B 4:3

24.9.2011 Do Boršova přijel oproti předcházejícím letům, minimálně o třídu fotbalovější p1210288.jpgcelek. A jako všem hostujícím týmům v letošní sezóně jim domácí nabídli možnost otevřít skóre. Domácí postupně zahodili pár šancí i penaltu, ale po hlavičce L.Bendíka bylo vyrovnáno. Po další standardní situaci hlavou dostal domácí do vedení Pokorný. Hosté potom zahodili jednu šanci a o chvilku později vyrovnali. Celý zápas se lámal na konci, když těsně před koncem vyrovnal z hranice vápna, zády k brance hostující Souček. Vítězství pro domácí urval Pokorný, který  v nastaveném čase po rohovém kopu hlavou do protipohybu brankáře uzavřel skóre zápasu.

Včelná - Boršov 4:0

17.9.2011 Klasicky nepovedený zápas na Včelné. Opět jsme měli p1210206.jpgprvní půlhodinu více ze hry, ale zahodili jsme i ty nejvyloženější šance (L.Bendík, Šimeček, Chuchel, Bíba). Na dovršení všeho byl nejprve uznán a nakonec odvolán regulerní gól Švejdy, který by znamenal vedení hostů. K tomu byl ještě v průběhu prvního poločasu vyloučen hostující Haňur a následující penalta domácích hru notně změnila. Hosté, kteří tentokrát přijeli v oslabené sestavě, tak neměli více možností a výběru na střídání. A přestože se snažili s výsledkem něco udělat, tak nakonec doplatili na chyby.

Boršov - Římov 5:1

10.9.2011 Povinné vítězství domácích se rodilo poměrně těžko.p1210113.jpgHosté se v 5.minutě dostali do vedení, po podobné situaci jako v prvním zápase N.Hodějovice. Centr z pravé strany trefil hostující hráč hlavou ze 14 metrů, tak šikovně, že míč končí v šibenici domácího brankáře. Domácí potom spálili své šance a tak vyrovnání přichystal až Nídl, kdy vymyslel šikovně umístěný trestný kop. Za chvilku domácí již vedli, když Šimeček připravil míč L.Bendíkovi, který si poradil ze svým strážcem a hezky dostává domácí do vedení. Domácím déle trvalo, než své vedení pojistili dalším gólem. Až příchod střídajícího Bíby přinesl do hry oživení. A tak se domácí dočkali dalších gólů. Postupně Soukup zvyšuje z blízka na 3:1, Bíba na 4:1 a po rychlé akci domácích, kdy míč šel od Pokorného do křídla na rozběhlého Fessla, který precizním centrem nachází rozběhlého Klíchu, který hlavou zvyšuje na 5:1.

Nová Ves - Boršov 0:4

3.9.2011 Dva velmi rychle vstřelené góly nám p1210051.jpgpomohli dostat domácí do svízelné situace. Přesto jsme měli ještě během prvního poločasu velké šance a vedení jsme mohli navýšit. Domácí se také dostávali do zakončení, které jsme jim nabídli vlastní nerozvážností. Přesto šance v prvním poločase nebyly 100%, nebo je pochytal velmi dobře chytající Machata, který chytil i velmi důležitou penaltu ve druhém poločase za stavu 0:2. Právě v době, kdy začali domácí hostům zle zatápět. Hosté tímto zápasem možná zlomili svou prachbídnou bilanci z hřišť soupeře. V loňské sezóně se jim povedlo přivést 3 body pouze z Římova a z Č.Dubu.

Boršov - N.Hodějovice 7:3

27.8.2011 První zápas p1200898.jpgsezóny byl pro nás výsledkově šťastný. Soupeř určitě nebyl tak špatný, jak napovídá výsledek. Hodinu hry se oba celky přetahalovali o výsledek, když góly padali po chybách na obou stranách. Potom domácí dále potvrzovali, kde by mohla být jejich silná zbraň a tou by se mohli stát po letech standardní situace, při kterých byli hodně produktivní. A když přidal Šimeček nádherný gól, který posunul vedení domácím na rozdíl dvou gólů, bylo o výsledku rozhodnuto.

-----------  PODZIM 2011  -------------

Boršov - Vrábče 1:1

20.8.2011

Borek - Boršov 3:2

16.8.2011 V tomto zápase nás čekal o poznání lepší soupeř, než poslední zápas s Holubovem. Rychlost a míč určitě domácímu celku nepřekáželi. Přesto jsme mohli první poločas vyhrát a ne náhodou, i více jak dvougolovým rozdílem. Výkon našeho celku zlomila poločasová pauza a chyby, kterými jsme pomohli domácímu celku ke třem vstřeleným gólům.

Holubov - Boršov 1:6

13.8.2011 K dalšímu přátelskému zápasu jsme zajížděli na hřiště Holubova. Bohužel soupeř byl slabý a tak bylo spíše otázkou času, kde se zastaví konečné skóre zápasu. Jen souhra okolností zapříčinila, že výsledek nebyl daleko výraznější. Chuť do hry domácím nechyběla, ale s chutí hrající naše záloha a útok značně přehrávala domácí celek.

Rudolfov B - Boršov 1:4

7.8.2011 Na těžkém, promáčeném a neposekaném hřišti VŠZ, jsme odehráli vítězný zápas. Samotná hra nekorespondovala s poměrně jednoznačným výsledkem. Je stále na čem pracovat a pracovat :-). Přesto je výhra určitě povzbuzením.

Turnaj Boršov 2011

30.7.2011 Vítězství si z Boršovského turnaje odváží překvapivě tým z Vrábče, který předvedl bojovnou hru, podloženou kvalitními výkony.

Turnaj Vrábče 2011

16.7.2011 Tradičního turnaje ve Vrábči se nejlépe zhostili domácí, kteří nakonec turnaj vyhráli. My jsme po prvním prohraném zápase s Lipím, dokázali otočit výsledek se silným týmem Nové Vsi u Křemže.