Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Sezóna 2009/2010 Muži

  

Mladé B - Boršov 2:0

16.6.2010

 

 

Boršov - D.Voda B 1:0

12.6.2010  Domácí vstoupili do zápasu mírnou převahou, ale hra se postupně vyrovnala. Domácí získali 3 body ze štěstím, měli více šancí. ObrazekJediný gól dal z přísné penalty Milan Váša. Šance ze hry byly na obou stranách nevyužity.

 

 

 

 

K.Újezd B- Boršov 5:1

6.6.2010 Aktivnější a sehranější domácí tým v úmorném počasí Obrazekzaslouženě získává 3 body. Domácí zaskočili hosty rychlými dvěma góly, když využívali výborně centrované míče ze stran. K.Újezd měl více ze hry, byl nebezpečnější a dalšími góly si vedení ještě pojistili. Hostům se hra nedařila a úzký kádr je dostal do herní nepohody, která trvala celý zápas. .... Raději rychle zapomenout a těšit se na další zápas :-)

 

 

 

Boršov - Planá 5:2

29.5.2010 V nervózním derby vyhráli domácí první poločas 3:0, když se trefil krásně L.Bendík a dvakrát Šimeček. ObrazekHosté měli mírnou převahu, ale sráželi je chyby v obraně. Za stavu 2:0 chytil ještě domácí Bublík hostům penaltu. Domácí hráli zodpovědně a takticky. Před koncem poločasu byl hostům po druhé žluté kartě vyloučen Beran. Druhý poločas hosté i v oslabení dvěma góly snížili a byli blízko i vyrovnání. Nakonec domácí přidali ještě dva góly a radovali se z vítězství.

 

 

Boršov - Rudolfov B 2:4

22.5.2010 ObrazekZa ideálního fotbalového počasí, se hrál fotbal v prvním poločase hlavně ze strany hostů. Hosté působili sehraně a nenadálým presinkem dostávali domácí rozehrávku pod tlak. Domácí celek působil bez fotbalové dravosti, což hosté využili během prvního poločasu čtyřmi góly a dalšími nevyužitým šancemi. V průběhu druhého poločasu hosté "v domění" vysokého vedení zvolnili, což potrestali domácí gólem na 2:4. Hosty mohli domácí potrestat i více, ale šance buď skončila na tyči nebo těsně mimo. Přesto zcela zasloužené vítězství hostů.

 

 

 

Vrábče - Boršov 1:1

15.5.2010 Na velice težkém terénu se spíše bojovalo než hrálo.ObrazekHosté během zápasu zahodili více šancí  a dostali se do vedení po hezké střele Hlaváčka. Domácí vyrovnali před koncem Ševčíkem, který byl v souboji důraznější. Zbytek zápasu byl dále otevřený, domácí i hosté stále útočili, ale již se nikomu kýžený gól nepovedlo dát. Bahení lázeň na hřišti tedy končí remízou.

 

 

 

Boršov - Štěpánovice 3:2

8.5.2010 Domácí tým byl po neúspěšných Obrazekpředchozích zápasech nucen udělat změny v rozestavení a systému hry. A po většinu zápasu měli více ze hry, přestože po prvním poločase prohrávali po hezké střele Marka 0:1. Převaha domácích byla zastavena, když se po trestném kopu povedlo hostům snížit ma 3:2. A když hostující Jan Kándl v poslední minutě hlavou rozezvušel spojnici, byli domácí rádi za 3 body.

 

 

N.Hodějovice - Boršov 2:1

2.5.2010 Po slibně odehraném prvním poločase to vypadalo Obrazekna dobrý výsledek. Jenže jsme doplatili na zahozené šance z prvního poločasu. Domácí tým nastartoval náhodně tečovaný první gól. Potom se domácí herně zvedli a po chybě v hostující obraně získali vedení na svou stranu. Vyrovnat se hostům nepodařilo a do konce zápasu je držel ve hře dobře chytající brankář Bublík.

 

 

 

Boršov - T.Sviny B 1:3

24.4.2010 V dalším zápase navázali domácí Obrazekna nepřesvědčivé výsledky jara. Domácí nastoupili do zápasu v oslabené sestavě a hned ve 4.minutě je hosté potrestali gólem po chybách v obraně. V průběhu druhého poločasu hosté zvýšili na 0:2. Když se potom povedlo domácím snížit na 1:2, tak získali převahu, ale šance se jim nedařilo proměnit. Hru byli nuceni otevřít a po další chybě je hosté potrestali třetím gólem.

 

 

Včelná - Boršov 6:1

18.4.2010 Derby skončilo ostudnou porážkou hostů z Boršova.ObrazekKdyž hosté otevřeli skóre a zahodili další šance, nikdo nečekal, že se může tak zásadně změnit hra. Domácím po vyrovnávacím gólu stouplo sebevědomí a začala se jim dařit hra. Postupně otočili výsledek a ve druhém poločase do otevřené obrany skóre navýšili. Jednoduchou a důraznou hrou se dostávali za obranu hostů, kde vyhrávali důležité souboje, které byly rozhodující pro vývoj zápasu.

 

 

Boršov - Akra- 2:3 

10.4.2010 V zápase předních týmů soutěže, hosté oplatili domácím podzimní porážku. ObrazekOd začátku utkání bylo vidět, že se bude jednat o vyrovnaný zápas. Domácím se nedařila kombinační hra a naráželi na dobře organizovanou obranu. Domácí dostal do vedení Nídl, když si před vápnem vyměnil míč s Vášou a s přehledem prostřelil Posířila. Domácí měli více ze hry, ale  stále naráželi na obranu hostů. Ještě v prvním poločase vyrovnal Baloun střelou z hranice vápna a když 10. minut před koncem přidal druhý gól, zdálo se že je rozhodnuto. Domácí potom ze štěstím vyrovnali, ale hosté překvapili a stihli ještě o svém vítězství rozhodnout těsně před koncem vyrovnaného zápasu, nádhernou brankou Horčičky.

 

  

Srubec B - Boršov- 2:3

4.4.2010 Těžkému a podmáčenému terénu se o trochu lépe vyrovnali domácí hráči. Využívali menší rozměry hřiště k agresivnější hře, ke které měli ve svém středu disponovanější hráče.ObrazekPostupně se hra vyrovnávala a když začali mít více ze hry hosté, domácí překvapivě využili chybu hostů a otevřeli skóre. Před odchodem do šaten domácí zvyšovali na 2:0, když hezky vyřešili situaci dva na dva a domácí hráč pohodlně skóroval do prázné branky. Do druhého poločasu hosté vstoupili aktivněji, ale hra byla nepřesná a stále naráželi na tvrdou domácí hru. Postupně se hra měnila v bojiště a .....

 

Boršov- Borovany B 4:1

27.3.2010 První zápas jarní části sezony, Obrazekdopadl výsledkově lépe než byla skutečně předvedená hra. Hra byla od začátku zápasu vyrovnaná a v prvním poločase se objevili na obouch stranách jen spíše pološance. Hra se zlomila, až  po gólu Nídla na 2:0, kdy chyboval hostující brankář. Po- té získali převahu domácí a diktovali tempo hry.

 

 

--------  Z I M A  2010 --------  

 

 

Loučovice - Boršov 0:4

13.3.2010 Turnaj v Č.Krumlově. ObrazekZápas o 3. místo se nám výsledkově povedl. Hra nebyla zase tak ideální, ale vše se zlomilo po precizním zakončení Nídla, který využil zaváhání obrany domácích a otevřel skóre. Po další chybě domácích zvyšoval L.Bendík na 0:2. A když hosté do poločasu zvyšovali z penalty na 0:3, tak bylo po zápase. Po změně stran domácí přidali, ale neproměnili žádnou svou šanci. 

  

 

 

 

Č.Krumlov dor. - Boršov 1:2

6.3.2010 Turnaj v Č.Krumlově- Obrazeknadstavbové kolo

 Zápas ze silným soupeřem byl v prvním poločase herně vyrovnaný. Vedení se ujali domácí po proměněné penaltě ve 45. minutě. Druhý poločas jsme získali více ze hry a povedlo se nám otočit stav. Postupně získali převahu domácí a s ubíhajícími minutami převaha narůstala. Vedení se nám podařilo ze štěstím uhájit a zastavili jsme tím nepříjemnou sérii špatných výsledků.

  

 

Boršov - Loučovice 0:2

27.2.2010 Turnaj v Č.Krumlově

Další náš nepovedený zápas.

 

Boršov -  SC Amaliendorf 1:10

21.2.2010 Přátelsky v Horním Žďáru

Soupeř byl nad naše síly. Pravděpodobně jsme vybrali soupeře jiné kategorie :-).

 

Soustředění 2010

18.-21.2.2010 ObrazekNová Včelnice

 

 

 

 

Č.Krumlov dor. - Boršov 4:0

13.2.2010 Turnaj v Č.Krumlově

Hostující tým přijel na zápas v oslabeném složení, hráčsky, fyzicky tak i duševně. ObrazekZápas se mu vůbec nepovedl a musí jen doufat, že se jednalo o vyjímku. Doufejme, že se hráči šetřili na čtvrteční odjezd na soustředění.

 

 

 

Č.Krumlov B - Boršov 3:1

11.2.2010 Turnaj v Č.Krumlově

Domácí tým, za vydatné podpory hráčů z "A" týmu,Obrazek přehrály hostující Boršov minimálně rozdílem třídy. Hostům zachytali dobře brankáři. Po celý zápas udržovali přijatelný stav skóre. Domácí se lépe pohybovali a s míčem si lépe rozuměli.

 

 

Malonty - Boršov 1:2

6.2.2010 Turnaj v Č.Krumlově

 

Boršov - Přídolí 5:2

30.1.2010 Turnaj v Č.Krumlově

 

 

--------  PODZIM  2009  --------  

 

 

Boršov - K.Újezd B 5:0 

31.10.2009 Důležité vítězství nemělo tak jednoznačný průběh, jak napovídá výsledek zápasu. ObrazekDomácí nastartoval gólem Haňur, když nikým neatakovaný ve vápně přesně usměrnil trestný kop Váši. Ještě během poločasu si domácí vypracovali další šance, ale již bez gólového efektu. Druhý poločas domácí skóre navyšovali, u některých gólů hosté nedůsledně pokrývali domácí hráče. V průběhu druhého poločasu, se i hosté dostali do šancí, ale jejich koncovka nebyla přesná. A když něco prošlo, tak to pochytal domácí brankář.

 

D.Voda B - Boršov 3:1 

28.10.2009 Do utkání s těžkým soupeřem, kdy domácí nastoupili s notně posíleným kádrem o pendly A-týmu Obrazek(možná spíše A-tým doplněn o některého hráče zálohy). Jsme vstoupili velice dobře a po prvních dvouch šancí jsme mohli vést za čtvrt hodiny již 0:2. Domácí po-té převzali iniciativu a zaměstnávali hostující obranu, kterou výborně držel brankář Krčín.

 

Planá - Boršov 2:1 

24.10.2009 Vyrovnaný a bojovný zápas rozhodli šťastné góly domácích. ObrazekHosté první poločas působili zakřiknutě a jejich hra působila chaoticky. Druhý poločas získali hosté více ze hry, ale víc než snížení jim sudí nedovolil.

 

Rudolfov B - Boršov 2:2

18.10.2009 Na těžkém a promáčeném terénu v zápase o čelo tabulky, si hosté zaslouženě odvážejí jeden vydřený bod. ObrazekDomácí v pozměněné sestavě s pendlami z A-týmu si vynutili v prvním poločase převahu, kterou zúročili během prvního poločasu dvěma góly. Druhý poločas se hra vyrovnala a hosté góly Haňura a L.Bendíka vyrovnali na 2:2 a dále ještě mohli vítězství strhnout na svou stranu.

 

 

Boršov - Vrábče 5:0

10.10.2009 Po celý zápas měli více ze hry doObrazekmácí. Do vedení se dostali již ve druhé minutě a po čtvrthodině hry to bylo 2:0. Hosté, kteří se letos herně trápí se do šancí nedostávali a jejich nervozita se projevila na vlastní hře. Domácí i přes své vítězství neproměnili další šance a nastřelili 2x břevno.

 

 

Štěpánovice - Boršov 1:5

4.10.2009 V pozměněné taktice a poctivé hře dozadu, předvedli hosté zodpovědný výkon. ObrazekO výsledku bylo rozhodnuto již během prvního poločasu, který mohl skončit ještě větším brankovým rozdílem. Domácí ve druhém poločase krásnou střelou snížili, hosty i zatlačili, ale víc než jeden gól hostující obrana s brankářem Krčínem nepovolila.

 

 

Boršov - N.Hodějovice 1:5

Obrazek26.9.2009 První prohra na domácím hřišti v mistrovském zápase po721 dnech. Nutno podotknout, že velmi zasloužená! V zápase o čelo tabulky rozhodla nekoncetrovanost domácího celku. Do zápasu vstoupili domácí otevřeně a to se jim stalo osudné. Hosté je prvními třemi střelami na branku potrestali a vedli v 19.minutě 0:3.  

 

T.Sviny - Boršov 3:2

20.9.2009 Nekoncetrovaný výkon, přinesl první letošní bodovou ztrátu.ObrazekTěžko by nezaujatý návštěvník uvěřil, že přijeli hosté. kteří doposud neztrazili ani bod. Vyrovnaný průběh prvního poločasu, zlomila šťastná střela domácího hráče, která skončila v hostující brance. Po gólu se domácí uklidnili a hosté byli nuceni začít více otevírat hru.

 

 

 

Boršov - Včelná 5:3

12.9.2009 Zápas se strhl v gólovou přestřelku, když domácí prohrávali již 0:3!!!Obrazek Hosté z minima vytěžili maximum a domácí kromě gólů, ještě čtyřikrát rozezněli brankovou konstrukci a spoustu dalších šancí nevyužili. V pohledném zápase, hosté doplatili na pasivitu po svém tříbrankovém vedení.

 

 

Akra - Boršov 1:2 

5.9.2009 Velmi cenné vítězství, po velmi dobře zvládnuté první půli, kdy jsme hráli takticky, nastala ve druhém poločase změna. Domácí Akra měla více ze hry, ale do šancí se moc nedostávala. ObrazekAle to co jsme z rychlých brejků nedali my..... toť ostuda. Pařiči, ať jdou za dveře a nafackují si tam SmileySmileySmiley.

 

 

Boršov - Srubec 4:0 

29.8.2009 Začátek zápasu byl ve znamení aktivity domácího Boršova. Hned v 7. minutě domácí zahrozili, ale centr L.Bendíka zakončil nepřesně Jaroš.ObrazekV 10.minutě se domácí dočkali, M.Bendík vybojoval míč a na dlouhou nohu ho posunul dopředu, kde si v tvrdém souboji L.Bendík poradil s obranou i brankářem a domácí vedli 1:0. V zápětí mohlo být vyrovnáno. Po centru z pravé strany si hostující hráč pěkně našel místo, přeskočil domácího obránce a míč těsně přeletěl branku.  

 

Borovany B - Boršov 0:3

23. 8. 2009 Domácí tým hosty ničím nepřekvapil, proto si hosté i v okleštěné sestavě po zásluze odváží 3 body. Góly stříleli osvědčený střelci Váša, Haňur a samozřejmě i L.Bendík.

 

Boršov - Mladé B 5:2

15. 8. 2009  První zápas sezony se hrál na velmi dobře upraveném hřišti a přineslObrazek průměrný fotbal za stálé převahy domácích. Domácí se museli obejít bez několika chybějících hráčů a chvilku trvalo než získali územní převahu. První nebezpečná situace byla k vidění před hostující brankou v 8. minutě, kdy na střílený rohový kop Váši, těsně nedosáhl domácí Fessl. Do další šance se dostal v 15.minutě boršovský Haňur, ale v rozhodující chvíli nezakončil přesně.